Андрій Любка вирушає в тур США і Канадою

Упродовж місяця автор проводитиме творчі вечори, публічні дискусії, зустрічі зі студентами та діаспорою

У жовтні й листопаді відбудеться тур письменника Андрія Любки містами Сполучених Штатів Америки і Канади. Під час туру заплановані творчі вечори, публічні дискусії, зустрічі зі студентами провідних університетів та місцевою українською діаспорою. Під час літературних виступів Андрій Любка читатиме уривки з роману “Карбід” (Meridian Czernowitz, 2015), англійський переклад якого здійснили Райлі Костіґан та Ісаак Вілер.
Тур розпочнеться з Нью-Йорка, де 9 жовтня в Інституті Гаррімана Колумбійського університету відбудеться вечір під назвою Smuggling Ukraine Westward, а вже 12 жовтня письменник виступить в Інституті Кеннана у Вашингтоні. Виступи в Нью-Йорку та Вашингтоні відбудуться в рамках програми Contemporary Ukrainian Literature Series, що вже десять років поспіль привозить сучасних українських письменників до США.
Наступні презентації пройдуть у Філадельфії (14 і 15 жовтня), Пенсильванському університеті (17 жовтня), Канзасі (19 і 20 жовтня, Канзаський університет), Лос-Анджелесі (22 жовтня, Каліфорнійський університет), Іллінойському університеті в Урбані-Шампейн (24 жовтня) та Чикаго (26 жовтня), після чого розпочнеться тур Канадою, що охопить Британську Колумбію (28 жовтня, Вікторія), Едмонтон (30 жовтня), Вінніпег (1 листопада), Монреаль і Торонто.
Точний час і місця виступів анонсуватимуться окремо на Facebook-сторінці письменника.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7136 / 4.34MB / SQL:{query_count}