Поезія, що єднає Чернівці, Одесу і Луцьк

З 6 по 8 жовтня відбудеться перший Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk

Упродовж трьох осінніх днів, 6, 7 і 8 жовтня, в Луцьку триватиме перший Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk. В поціновувачів літератури буде можливість почути литовську мову на території замку Любарта, побувати у Будинку євреїв, опинитися в сесійній залі Луцької міської ради, аби послухати вірші, переглянути нову ексклюзивну виставу театру-студії “Гармидер” і не тільки.
В програмі Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk – ріки поезії та вина, розбавлені прозовими новинками та вечіркою у SkyBar. Під час фестивалю Юрій Іздрик, Сергій Жадан, Оксана Забужко і Маріанна Кіяновська презентують лучанам свої нові книги, а Юрій Андрухович зачитає зі сцени улюблені вірші своїх читачів.
У цифрах Meridian Lutsk виглядає так: 3 дні, 14 локацій, 8 країн, 30 учасників, сотні поетичних текстів.
Окрім насиченої подієвої програми, впродовж трьох днів у Палаці культури відбуватиметься книжковий ярмарок, де будуть представлені книги відомих українських видавництв. Тут ви зможете отримати карту локацій, програму, листівки, придбати квитки чи обміняти їх на контрольний браслет. А в приміщенні Молодіжного центру Волині (Градний узвіз, 5) 7 і 8 жовтня з 10.00 до 12.00 відбуватимуться виїзні ефіри Громадського радіо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8011 / 4.35MB / SQL:{query_count}