Не Оскаром єдиним

Національну кінопремію “Золота дзиґа” вручатимуть у 18 номінаціях

Під час чергового засідання правління Української кіноакадемії було ухвалено чотири нові номінації ІІ Національної кінопремії “Золота дзиґа”. Це єдина в Україні премія в галузі кіно, що об’єктивно відзначає досягнення українських кінематографістів у 18 номінаціях. Відзнакою Національної кінопремії обрана “Золота дзиґа” – символ стрімкості, невпинного розвитку та нескінченності.
До переліку номінацій додалися категорії найкращий художник із гриму, найкращий художник з костюмів, найкращий звукорежисер. Також на церемонії буде вручений приз глядацьких симпатій, а в номінації найкращий фільм, окрім повнометражних ігрових, змагатимуться повнометражні документальні та повнометражні анімаційні стрічки.
“Із середини листопада Українська кіноакадемія починає прийом фільмів. Цього року очікуємо інтриги в конкурсі ІІ Національної кінопремії, адже з початку 2017-го на широких екранах з’явилося вже 15 українських фільмів, ще 20 стрічок вийдуть у прокат до кінця року. Ці цифри значно більші порівняно з минулим роком”, – каже виконавчий директор Української кіноакадемії Анна Мачух.

Голова правління Української кіноакадемії Михайло Іллєнко запропонував доповнити умови подачі фільмів на конкурс: відтепер кінострічки, що подаються недержавною мовою, повинні бути дубльовані, озвучені або субтитровані українською; для участі в конкурсі розглядатимуть ті повнометражні ігрові фільми, що були в українському прокаті не менше тижня.
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме з 15 листопада 2017 року до 15 січня 2018-го, прийом заявок на членство в Українській кіноакадемії відкритий до 15 січня 2018 року. Церемонія вручення нагород ІІ Національної кінопремії “Золота дзиґа” відбудеться 19 квітня 2018-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7231 / 4.35MB / SQL:{query_count}