Як пишуть Прохасько і Винничук?

У Львові два місяці триватиме “Курс письменницької майстерності”, в рамках якого письменники ділитимуться теорією і практикою творчості

З 17 жовтня у Львові стартує двомісячний “Курс письменницької майстерності” від Litosvita, в рамках якого відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. В програмі проекту – 50 годин лекційних і практичних занять, художній аналіз текстів, консультації лекторів, неформальні зустрічі та читання.
 Програма складається з п’яти модулів: теорія письма і художньої літератури; сюжет і персонаж; мова, стилістика, редагування; переклад як письменницький тренінг; письмове обов’язкове (загальні правила, що працюють у будь-якому тексті).
Лектори розкажуть, як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою і авторським стилем, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності; як навчитися читати як письменник, creative reading; як творчий задум довести до готового тексту, звідки брати натхнення і мотивацію писати далі; загальні принципи, що працюють у будь-якому тексті; яких типових помилок варто уникати авторам-початківцям.
Курс буде корисним для авторів будь-яких текстів: художніх, нон-фікшн, статей, комерційних і лайфстайл-текстів. Учасники дізнаються про теоретичні аспекти творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма.
“Навчитися писати доб­ре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. І цей курс – підтвердження цього. В програмі ми зібрали теорію письма, практичні вправи, інструменти і поради, перевірені часом та відомими літераторами, – стверджують організатори проекту. – Вміння писати красиво, логічно та цікаво є навиком, корисним кожній сучасній людині. І навіть якщо ви не плануєте прославитися зав­дяки своїй книжці, вміння добре писати і розповідати історії може стати в пригоді вам особисто”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 4.35MB / SQL:{query_count}