П’ять причин відвідати Форум видавців у Львові

.

1. Першим прочитати книжкові новинки осені.
Не секрет, що саме до Форуму видавництва з цілої України стараються презентувати нові книги. Уперше в перекладі виходить поезія та проза зарубіжних авторів, нові романи презентують українські автори. Цього року своїх читачів видавці та письменники потішать такими найочікуванішими новинками: Сергій Жадан “Інтернат”,  Любко Дереш “Спустошення”,  Василь Шкляр “Троща”, Юрій Вин­ничук “Лютеція”, Наталка Сняданко “Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма”, Владислав Івченко “Два пасинки Митрополита”.
2. Поспілкуватися з відомими в світі письменниками, які вперше відвідають Україну.
Щороку Форум видавців відвідують десятки зіркових гостей. Це поети та прозаїки, перформери, перекладачі та критики з цілого світу. На 24 Форум видавців запросили митців із Великої Британії, США, Франції, Литви, Сербії, Словаччини, Білорусі. Серед них Філіп Сендс – професор права в Університетському коледжі Лондона, автор книг “Беззаконний світ” та “Команда катувань”; білоруський поет і перекладач Андрій Хаданович; поет-перформер зі США Алісія Гарріс; сценарист зі Словаччини Річард Пупала; литовський поет і перекладач Марюс Бурокас; відомий лікар із Великої Британії Генрі Марш, нагороджений Орденом Британської імперії, автор бестселера “Не зашкодь. Історії про життя, смерть і хірургію головного мозку”.
3. Стати учасником воркшопів успішних бізнесменів та відомих фахівців.
Форум видавців – це не лише можливість придбати літературу із саморозвитку чи психології, але й безкоштовно взяти участь у практичних майстер-класах знаних експертів. Воркшоп на тему “100 прийомів, методів і технік із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності” проведе блогер, мандрівник та онлайн-підприємець Орест Зуб. Професор фінансів, керівник програми Master of Banking and Finance (MBF) Євген Пенцак розповість про те, як ухвалювати правильні бізнес-рішення, обирати тактику та стратегію в роботі. Мовознавець, дослідник і популяризатор української мови Олександр Авраменко проведе майстер-клас із культури мовлення.
4. Знайти унікальні професійні видання та провести час у колі однодумців.
Окрім традиційних літературних подій, чималу частину програми Форуму видавців становлять тематичні кластери – майданчики, які об’єднують вузькопрофільних фахівців. Це можливість дізнатися про нові видання у конкретних галузях науки, підвищити власну кваліфікацію, взяти участь у тематичних дискусіях, зав’язати нові професійні контакти. У фокусі цьогорічного Форуму видавців – історія, філософія, бізнес та економіка, креативні індустрії та урбаністика, здоров’я, наука і технології, освіта, права людини, мови та переклади, культура і конфлікт та інше.
5. Отримати автограф та зробити селфі з улюбленим письменником.
Кожен із запрошених письменників, які візьмуть участь у Форумі видавців, матиме не лише презентації та зустрічі з читачами, але й автограф-сесії. Тому, придбавши книгу улюбленого письменника, ви здобудете унікальну можливість отримати примірник із побажаннями автора. Ну і, звичайно ж, зробити селфі на згадку!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9912 / 4.36MB / SQL:{query_count}