“Золотий Лев” чекає гостей

Із 30 вересня по 3 жовтня Львів прийматиме легендарний театральний фестиваль

Це не просто вуличний фестиваль, це театральна європейська традиція і один з найпрестижніших театральних форумів України. Щороку він перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття. Тут можна побачити вистави світового визнання, прем’єри, експериментальні постановки молодих театрів.
У 2017 році фестиваль проходитиме на окремих локаційних майданчиках (площах) Львова. Зокрема, вистави відбуватимуться у трамвайному депо, в дворику ратуші, на спортивному майданчику Банківського інституту (вул. Січових Стрільців, 11), на площі перед оперним театром та на площі Ринок. Вистави, які відбуватимуться на закритих майданчиках, будуть платними.
Цього року глядачі матимуть змогу подивитися вистави вуличних театрів із України, Польщі, Португалії, Чехії. Загальна кількість глядачів, які дивитимуться вистави, сягатиме близько 100 тисяч осіб.
“Безперечно, уже 28-ий рік (саме стільки років вже нашому фестивалю) не обійдеться без колосального театрального карнавалу, в якому візьмуть участь артисти з різних країн світу”, – кажуть організатори свята.
Серед іншого глядачі матимуть змогу побачити такі театри, як київський “Дах” із виставами “Цешо” та “Але вітер”, театр із Польщі “Клініка лялєк” з виставою Cyrk bez Przemocy, який є знаним у Європі і здобував численні нагороди на престижних європейських теат­ральних фестивалях, циркові колективи “Форматіс”, “Планшет” та “Буффет”, які з успіхом працюють в Угорщині, клоунську театральну програму Enano (Португалія), краківський театр “Вагабунда” (Польща), Львівський академічний духовний театр “Воскресіння” з новою виставою “Поїзд зі Львова”, прем’єра якої відбулася в місті Каліш (Польща) та виставою “Чайка”, яка вже була представлена на багатьох міжнародних театральних фестивалях Європи, театр “Слово і голос” зі Львова та багато інших.
Окрема, цікава і захоплива програма чекає на дітей. Окрім видовищних циркових вистав, вони зможуть піти на майстер-класи від майстрів циркової та акторської майстерності. Міжнародний театральний фестиваль “Золотий Лев на вулиці – 2017” – це завжди яскраве, видовищне, феєричне, цікаве та вражаюче дійство. Театри, які будуть запрошені, вже бачили на багатьох відомих театральних фестивалях у Європі. Тепер і Львів та гості нашого міста матимуть змогу насолодитися неймовірною атмосферою театрального вуличного дійства.
Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерства культури України, управління культури ЛОДА, управління культури Львівської міськради, Львівської облради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7336 / 4.36MB / SQL:{query_count}