П’ять фільмів… у одному

Днями в український прокат вийшла мелодрама “Привиди Ісмаеля”

Мелодрама Арно Де­плешена “Привиди Ісмае­ля”,  яка мала честь стати філь­мом-від­криттям 70-го Каннсь­кого кінофестивалю, викликала неабиякий резонанс у пресі. Прямо протилежні відгуки критиків сприяли ще більшому зростанню інтересу до цієї кінострічки. А тепер і львівські кіномани матимуть змогу скласти власну думку про цей фільм – нареш­ті загадкова мелодрама “Привиди Ісмаеля” дісталася й українського прокату. Найамбіційніший і глибоко особистий проект французького режисера Арно Деплешена (“Різдвяна історія”, “Три спогади моєї юності”) зібрав надпотужний акторський склад. У головних ролях – володарка “Оскара” Маріон Котіяр, муза Ларса фон Трієра Шарлотта Генс­бур, улюблений злодій 007 Матьє Амальрік та зірка “Мрійників” Бернардо Бертолуччі Луї Гаррель. Усі четверо є лауреатами премії “Сезар”.  Для Амальріка “Привиди Ісмаеля” стали третьою спільною роботою з Деплешеном, а Маріон Котіяр опинилася на одному майданчику з режисером вже удруге. “Привиди Ісмаеля”, зі слів режисера, це п’ять фільмів у одному. Головна історія розгортається навколо любовного трикутника: втрачене багато рокiв тому велике кохання режисера несподівано повертається в момент, коли фокус його життя щойно перемістився до нової музи.
Часом серйозна, часом комічна, але непередбачувана мелодрама сповнена глибокого психологізму та рефлексії. Характери персонажів часто перегукуються як із класичними творами, так і з власними фільмами, навіть біографією самого Деплешена. Так, наприклад, колишня Ісмаеля Карлотта (Маріон Котіяр) є прямою відсилкою до героїні “Запаморочення” Хічкока.
Арно Деплешен відомий завдяки емоційним мелодрамам та імпульсивним персонажам. Як і в попередніх фільмах режисера, герої опиняються в пастці свого минулого. Який фінал автор фільму вигадав для них цього разу – можна побачити в кінотеатрі уже сьогодні!
Окрім нашого міста, кінострічку показуватимуть в  Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Луцьку, Cумах, Маріуполі, Ужгороді, Хмельницькому, Бучі та Стрию.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.9273 / 4.07MB / SQL:{query_count}