Друзі завжди поруч!

Львів прийматиме одну з найбільших українсько-польських подій. У програмі свята багато музики, короткометражних фільмів, виставки, воркшопи та дискусії

З 8 по 10 вересня у Львові відбудеться одна з найбільших українсько-польських подій – VІ Фестиваль партнерства. Серед багатьох подій на ньому будуть перегляди короткометражних фільмів, воркшопи та дискусії.
У суботу, 9 вересня, о 20.30 у внутрішньому дворику Львівської облдерж­адміністрації (вул. Винниченка, 18) під зірками відбудуться покази польських та українських короткометражних фільмів. Вхід на них буде вільний, проте потрібно попередньо за­реєструватися на сайті wiz-art.ua.
Того ж дня відбудеться інтерактивний воркшоп на тему ревіталізації міського простору та дискусії “Форуму партнерства”. В рамках фестивалю Львівська міськрада організовує інтерактивний воркшоп на тему “Креативний простір міста”. Польські та українські експерти відвідають територію колишнього заводу радіоелектронної апаратури, який перетворять на мистецький хаб. На “Форум партнерства” приїдуть представники місцевої влади з України та Польщі. Доповіді й дискусії стосуватимуться громадської служби охорони здоров’я, українсько-польського партнерства для розвитку гірських регіонів, культурної дипломатії та інших важливих питань.
Крім того, до програми фестивалю ввійшли покази велотриалу та акробатики, Капсула 5D Green Velo, виставки картин, фотопроекти та ще багато цікавих заходів.
А в самому серці Львова – на площі Ринок облаштують сцену Фестивалю партнерства, де щодня гратимуть українські та польські музичні колективи. Тут же розташують промостенди із презентаціями туристичних перлин та освітніх програм Польщі.

Музична програма VI Фестивалю партнерства

8 вересня, п’ятниця
17.30 – J&B band (Львів);
18.30 – The Freeborn Brathers (Підкарпатське воєводство); 
19.30 – урочиста частина;
20.00 – Angela Gaber Trio (Підкарпатське воєводство); 
21.20 – Zapaska (Кам’янець-Подільський);
22.30 – Erith (Сілезьке воєводство).

9 вересня, субота
17.30 – Dzyga Jazz Quintet (Львів);
18.40 – Big Day (Вармінсько-Мазурське воєводство); 
19.50 – Hanka Wojciak (Малопольське воєводство); 
21.00 – Kapela ze Wsi Warszawa (Варшава);
22.10 – Czerwony Tulipan (Вармінсько-Мазурське воєводство).

10 вересня, неділя
13.00 – Mlodziezowa Akademia Musicalowa (Вроцлав);
14.30 – Port Przemysl (Перемишль);
15.45 – Klang (Ряшів);
17.00 – Rishard Kanaforski Quartet (Львів).
Вхід вільний.

Фестиваль партнерства зініціювало Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові п’ять осеней тому – у вересні  2012-го. Фестиваль створили задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.
Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова і Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства. Останніми роками ідея фестивалю стала актуальною як ніколи, а відносини України та Польщі показали, що друзі пізнаються в біді.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.9006 / 4.09MB / SQL:{query_count}