Про що говорить твоє сузір’я

Знана львівська журналістка Вероніка Савченко презентувала астро-психологічну книгу “Венец Мицар”

Днями у Львівській обласній організації Національної спілки журналістів відбулася презентація книжки Вероніки Савченко “Венец Мицар”. Ця подія зібрала колег і прихильників її письменницької та журналістської творчості. Вероніка Савченко тривалий період працює у сфері журналістики (свого часу була частиною колективу “Суботньої Пошти”), висвітлюючи кримінальні, політичні та соціальні події. А от книгу, яку авторка представила на розсуд публіки 3 серпня, вона присвятила... сузір’ям та їх впливу на нас. Вероніка Савченко називає астрологію справою для душі і признається в тому, що ця сфера завжди була їй цікава та приносила неабияке духовне задоволення.
“Коли я сідаю за стіл задля написання якогось журналістського завдання – чи то замітки, чи репортажу, тоді розумію, що це робота, і налаштовуюсь на цю вібрацію. Пишучи цю книгу, я відчувала вищу октаву єдності з Богом. Я відчувала легкість і крила за спиною. Немов антена приймала сигнал…” – розповідає авторка.
Свою книжку журналістка називає науково-популярною астро-психологією. Адже вона містить наукові дослідження на тему сузір’їв та енергетичного впливу небесних тіл на психологічні особливості кожного індивіда. На сторінках праці “Венец Мицар” читач може знайти інформацію про сузір’я, під яким ходять він і його близькі, як вони впливають на ті чи ті аспекти життя та стосунки з іншими людьми. Крім того, авторка дає детальні інструкції щодо роботи з книжкою і радить починати її прочитання з розділу, присвяченого своєму сузір’ю, аж потім рухатися далі.
Попри те, як зрозуміти власне сузір’я, Вероніка Савченко в рамках презентації своєї книжки розповіла і про можливість взаємодії з сузір’ями інших людей, навівши актуальний для львів’ян приклад: “Яскравою ілюстрацією того, як працюють сузір’я, можуть слугувати нещодавні події у Львові. Коли сузір’я Муха, що відповідає за сміттєве звалище, взяло у полон наш славетний Львів. І як представник сузір’я Ліра Андрій Садовий намагався боротися з нею. Проте його намагання приборкати Муху були марними. Ситуація аж тоді трішки розрядилася, коли в боротьбу вступило сузір’я Дракона, під яким ходить Олег Синютка”.
Презентацію влучно доповнили розповіді прихильників творчості та знайомих авторки. Адже кожен з присутніх, хто брав слово, згадував про її неймовірну енергетику та здатність ініціювати позитивні зміни в житті оточення. Наприкінці зустрічі Вероніка Савченко дала настанову своїм слухачам: “Я хочу, щоб кожен знав, що він зірочка, неважливо – велика чи маленька. Хтось може бути планетою, а хтось може бути взагалі сузір’ям великим. Та це неважливо. Головне світити! Світити для своєї сім’ї, для своїх близьких і пам’ятати, що ти сяєш! Саме це я хочу донести цією книжкою”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9760 / 4.08MB / SQL:{query_count}