Друзі завжди поряд

З 8 по 10 вересня у Львові відбудеться VІ “Фестиваль партнерства”

Генеральне консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською облдержадміністрацією, Львівською облрадою та Міською радою Львова організовує одну з найбільших українсько-польських подій цього року – VІ “Фестиваль партнерства”, який триватиме у нашому місті з 8 по 10 вересня.
“Фестиваль партнерства” був ініційований Генеральним консульством Республіки Польща у Львові п’ять осеней тому – у вересні  2012-го. Фестиваль організували задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області.
Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства. За останні роки ідея фестивалю стала актуальною як ніколи, а стосунки України і Польщі показали, що друзі пізнаються в біді.
У рамках події до Львова прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та наших міст-побратимів. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на “Форумі партнерства”. Лекції та дискусії, які запропонують у рамках програми події, стосуватимуться українсько-польського партнерства для розвитку регіону Карпат, культурної дипломатії, децентралізації та інших важливих питань.
Тим часом у самому серці Львова – на площі Ринок відкриють сцену “Фестивалю партнерства”, на якій 8 і 9 вересня виступлять українські та польські музичні колективи. Зокрема, в п’ятницю, 8 вересня, музична програма буде орієнтована на молодь. Цього дня виступлять львівські блюзмени – J&B band, поп-рок-група Big Day, весела ватага із Підкарпатського воєводства The Freeborn Brathers, етно-джазові та мелодійні Angela Gabor Trio, електро-акустичний інді-поп із Кам’янця-Подільського Zapaska та електронний психоделічний проект Erith із Катовіце. А от в суботу, 9 вересня, сцена працюватиме вже для більш зрілої і поважної аудиторії: тут гратимуть патріархи львівського джазу Dzyga Jazz Quintet, джазову тему продовжить Trio Jazzowe з Дольно-Шльонська, Port Przemysl виконуватиме моряцькі шанти, фольково-рокової бадьорості додасть Hanka Wоjciak, а завершить концерт драйвовий етно-акустичний проект Kapela ze Wsi Warszawa.
Та й це ще не все: у сквері “На валах” на промостендах свої туристичні перлини та освітні програми презентуватимуть партнери Львова – польські міста і воєводства.
Вхід на всі акції фестивалю вільний!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6279 / 4.07MB / SQL:{query_count}