Що об’єднує нейрохірурга, психолога, журналіста і перформера?

“Львівська Пошта” починає знайомити читачів з найочікуванішими гостями 24 Форуму видавців

З 13 по 17 вересня іноземні гості 24 “Форуму видавців у Львові” поділяться секретами успіху та джерелом натхнення. Що спонукало їх перевернути своє звичне життя з ніг на голову та перепрофілюватися у літераторів, поетів та письменників, зможете дізнатися віч-на-віч, завітавши на події за їхньої участі.
А щоб бути готовими до таких зустрічей, починаємо знайомити читачів з найочікуванішими гостями цьогорічного Форуму видавців.


Вітольд Шабловський – польський журналіст, який має диплом політолога. Тривалий  час стажувався в Туреччині. Більшість його репортажі присвячені турецькому питанню. Вітольд Шабловський – єдиний польський журналіст, який спромігся взяти інтерв’ю у терориста Мехмета Алі Агджи.
Його книга “Вбивця з міста абрикосів” була визнана кращою публікацією про інші релігії та культури. Це не звичайна повість, це збірка репортажів про Туреччину, розірвану між Заходом та Сходом, ісламом та ісламофобією, консерватизмом та сучасністю. Вітольд Шабловський описує величезну країну, в якій кожному притаманна власна специфічна ментальність.
Приїзд здійснюється за підтримки Польського інституту в Києві.


Філіп Сенс – британський юрист-міжнародник із львівським корінням. Вшановуючи пам’ять своєї родини, він уже вкотре відвідує наше місто з лекціями із міжнародного права.
Щоби відродити історію, він написав книгу “Східно-західна вулиця: витоки геноциду та злочинів проти людяності”. Це роман про Херша Лаутерпахта, Рафала Лемкіна, Манфреда Лакса та Луїса Сона – маловідомих львівських юристів, які стали біля джерел сучасної системи міжнародного права. Окрім цього, в планах письменника – презентація фільму “Моя нацистська спадщина”.
Приїзд здійснюється за підтримки Видавни­цтва Старого Лева.


Генрі Марш здобув медичну освіту. Зараз він всесвітньо відомий нейрохірург, який має багаторічний досвід проведення операцій на мозку.
В колі літераторів Генрі Марш став відомий завдяки книзі мемуарів “Не зашкодь. Історії про життя, смерть та хірургію головного мозку”. В бестселері описано все про лікарську кар’єру: від поразок до блискучих успіхів. Автор зазначає, що “лікарі – такі ж люди, як і всі інші. Багато речей, що відбуваються в лікарнях, є результатом гри долі, успіх або невдача часто не залежить від лікарів… Життя нейрохірурга ніколи не буває нудним і може стати надзвичайно успішним, але за це доведеться сплатити високу ціну”.
Приїзд здійснюється за підтримки Видавництва Старого Лева.


Пітер Фоґдаль – данський драматург, який пише романи, визнані у всій Європі.
Його книга “Царська карлиця” спричинила фурор серед читачів. “Мене звати Сорін Бентсдаттер. Я народилася 1840 року в селищі Брьоншой. Мій батько був пастором, моя мати померла під час пологів. Коли мені виповнилося шість років, моє тіло вирішило більше не рости. Мені начхати на слово “карлиця”. Зазвичай я не піклуюся про карликів узагалі”.
Приїзд здійснюється за підтримки Danish Art Counsil.


Алісія-Ніколь Гарріс –  поетеса-перформер з Атланти (США). Об’їздила всю Америку, Європу та Азію, підкоривши світ своєю поезією. А ще вона може похвалитися кандидатським ступенем у лінгвістиці.
Назва найпопулярнішої збірки віршів Алісії Гарріс How Much We Must Have Looked Like Stars to Stars така самобутня, що її практично неможливо перекласти українською. Та й не хочеться. Адже вірші там абсолютно “розкішні та нещадні”, “керовані голосом, що є чистим прискорювачем”, – саме так описує збірку журналіст Public Pool (єдиний простір для поетів).
Приїзд здійснюється за підтримки Посольства США в Україні.


Ян Вагнер вивчав англістику, проте згодом став видатним німецьким поетом. Його збірки віршів перекладені багатьма мовами світу.
Однією з найвідоміших є антологія “Лірика сьогодення. 74 голоси”, яка була опублікована у 2003 році. Ян Вагнер переконаний, що можна подорожувати, не виходячи з дому. Саме в цьому його вірші допомагають читачам.
Приїзд здійснюється за підтримки Goethe-Institut в Україні.


Каталін-Доріан Флореску –  швейцарський психолог, славу якому принесла літературна діяльність. Уже перший роман “Час чудес” був удостоєний одразу декількох престижних премій. Після цього К.-Д. Флореску вирішує повністю змінити свою діяльність, покидає кар’єру психолога та з головою занурюється в письменництво.
Найвідоміший роман “Якоб вирішує любити” концентрує в собі європейську історію XVIII – XX століть. Головний герой проходить десятки випробувань у пошуках щастя. І коли навіть рідні зраджують його, все, що залишається, це надія на краще. “Це притча про рід людський, який виживає злом, але дихає лише добром” – цитата Михайла Шишкіна, якою розпочинається книга.
Приїзд здійснюється за підтримки видавництва “Книги-ХХІ”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4879 / 4.12MB / SQL:{query_count}