Спільні цінності без кордонів

У серпні наше місто вже учетверте прийматиме Міжнародний фестиваль “Музика в старому Львові”

З 13 до 29 серпня Львів уже вчетверте прийматиме Міжнародний фестиваль “Музика в старому Львові та Кракові”. Ідея фестивалю виникла в 2014 році, коли академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” відзначав 20-річчя створення. Народний артист України Сергій Бурко втілив цей задум разом із багаторічним партнером, директором польського фестивалю “Музика в старому Кракові” Станіславом Галонським. Цього року на фестиваль завітають Белфастський філармонійний хор (Північна Ірландія), вокальний ансамбль Collegium Zelenski, хор Krolewscy Rorantysci (Польща), піаніст Артур Грін (США) та численні солісти і колективи з Польщі та України.
Тематика старовинного королівського міста дуже личить цьому фестивалю. Його особливістю є те, що концерти відбуваються одночасно в храмах, пам’ятних та історичних місцях Львова і Кракова. Міста-побратими збирають відомих  виконавців та колективи з різних  країн. Глибокі культурні і мистецькі традиції, історичні пам’ятки, внесені до Все­світньої спадщини ЮНЕСКО, створюють духовний міст і своєрідну паралель між Львовом та Краковом.
Як уже мовилося, відкриття IV Міжнародного музичного фестивалю “Музика в старому Львові” відбудеться 13 серпня о 19.00. Свято музики розпочнеться в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла за участі львівських колективів та гостей із Польщі. Зокрема, творити урочисту атмосферу буде краківський Krоlewscy Rorantysci, історія якого розпочалася ще в 1540 році. Хор у його сучасному вигляді відновлений Станіславом Галонським, ідейним натхненником та партнером львівського музичного свята. Станіслав Галонський диригуватиме на концерті-відкритті (виступить вокальний ансамбль Collegium Zelenski з Польщі та камерний хор “Глорія” зі Львова). А довершить програму вечора звук органа від Олени Мацелюх.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8765 / 4.35MB / SQL:{query_count}