Кухонні посиденьки з героями класиків

Арт-галерея “Зелена канапа” запрошує львів’ян і гостей міста на виставку Анни Васильєвої Kitch’EN

Днями у арт-галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбулося відкриття виставки живопису Анни Васильєвої Kitch’EN. Це перша львівська виставка київської мисткині. Kitch’EN уже експонували 2014 року в київській галереї A-House. Тепер частина з тієї експозиції, доповнена новими творами, представлена в галереї “Зелена канапа” до 16 серпня.
“Змінюються епохи, технології крокують вперед, світ стає цифровим, технічним, проте все це створює людина в своєму первозданному стані, – вважає мисткиня. – Людина, що мислить. Людина, що змінюється”.
Анні Васильєвій, досліднику людських душ, психологу та художнику з Києва, як нікому іншому відомо про те, що перші сеанси “психотерапії” кожен із нас отримує на кухні під пильним оком мами або друга. Тож не є дивним те, що Анна, тримаючи у фокусі своєї уваги людину з її неповторним і безкінечно складним внутрішнім світом, помістила її в мінливому просторі посткомуністичних інтер’єрів, у котрих живуть люди сучасності, що з кожним роком створюють майбутнє, в якому ми вже перебуваємо.
Як не дивним є і те, що персонажі для своїх ремінісценцій вона взяла у художників модерну, епохи на зламі ХІХ і ХХ століть – часу, коли так бурхливо розвивалися психологія і мистецтво. Художники того періоду зробили об’єктом своєї уваги душевний стан і переживання портретованої – простої, не героїзованої і не міфологізованої людини.
На таких самих, як і у нас із вами, кухнях з легкої руки Анни Васильєвої сидять і діляться з нами сокровенним герої картин Лотрека і Пікассо, Ван Гога і Модильяні… Ідея серії робіт KitchEN полягає у тому, щоби показати, наскільки є розмитими кордони між минулим, сучасним та майбутнім.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9454 / 4.35MB / SQL:{query_count}