Діти з Діліжана і Львова представлять Imaginarium

Під час Фестивалю Параджанова відбудеться молодіжний обмін Parajanov Exchange

Із 20 по 25 серпня в рамках Фестивалю Параджанова на Левандівці відбудеться молодіжний обмін Parajanov Exchange. До підлітків, які відвідують вокальну та театральну студії культурно-мистецького центру “Супутник”, завітають ровесники з драматичного гуртка Центру розвитку громади вірменського міста Діліжан. За ці п’ять днів вірменські та українські учасники спільно проведуть час на Фестивалі Параджанова, підготують театральний перфоманс, запишуть у “Супутнику” аудіоролик та візьмуть участь у творчій майстерні про культурну освіту в районах.
Спільний театральний перфоманс Imaginarium відбудеться в рамках концерту до Дня Незалежності – 24 серпня  о 17.00. Постановником дійства стане Ваган Бадалян, заслужений артист Республіки Вірменія, випуск­ник Єреванського державного інституту театру і кіно та вірменсько-французького театрального проекту Prunus Armenica. З 2001 року – засновник та художній керівник Малого театру і Школи драматургії Національного центру естетики. Має нагороди міжнародних театральних фестивалів, таких як FabbricaEuropa (Флоренція) та Tramway (Глазго). Викладав у школі драми і танцю в Салерно (Італія), керував вірменсько-італійськими театральними проектами. Разом із Малим театром виступає на сцені Театру комедії імені Параняна та Академічного театру імені Сундукяна. Є автором першого вірменського мюзиклу “Міст кохання” та проекту створення першої у Вірменії інклюзивної танцювальної групи Unlimited: Making the Right Move. З 2014 року веде заняття з театрального мистецтва в Центрі розвитку громади Діліжана.
Діліжан – місто у Вірменії з населенням близько 17 000 осіб, є членом Мережі міст навчання ЮНЕСКО (UNESCO Global Network of Learning Cities). Тут розташовані коледж мережі United World College, Центр креативних технологій Tumo, відділення Вірменської академії мистецтв, навчально-дослідницький центр Центрального банку Вірменії, Американський університет Вірменії. У цій мережі інституцій Центр розвитку громади, заснований фондом сприяння новим освітнім можливостям Scholae Mundі, опікується питаннями інтеграції мешканців, створенням комфортного середовища для успішного розвитку громади, у тому числі в культурній сфері. Центр координує програми неперервної освіти, молодіжну газету та радіо, літні навчальні програми, проводить молодіжні обміни та організовує роботу в сфері культурної освіти. Театральний напрямок – один із таких проектів, яким опікується Ваган Бадалян і учасники якого завітають до Львова. А група з левандівського “Супутника” відвідає Діліжан у жовтні.
Проект “Parajanov exchange: культура, громадянство і розвиток місцевої громади” спрямований на обмін кращими практиками Центру розвитку громади Діліжана та культурно-мистецького центру “Супутник” за фінансового сприяння Німецького агентства з громадянської освіти. Виконавцем проекту у Львові є Перша львівська фундація.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7318 / 4.36MB / SQL:{query_count}