Львів готується до Днів перфомансу

Єдиному в Україні фестивалю арт-перфомансу виповнюється 10 років!

Із 28 серпня по 3 вересня в нашому місті відбудуться десяті Дні мистецтва перфоманс у Львові, які щороку демонструють унікальні перфомативні практики митців з різних країн світу.
Цього року у фестивалі візьмуть участь митці з України,  Польщі, Великобританії та Ізраїлю. А ще на нього уперше завітають учасники з Таїланду та Норвегії. Як завжди, перфоманси будуть відкриті для вільного споглядання.
Разом із презентаціями робіт учасників фестивалю в рамках Днів відбуватимуться зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи та Школа перфомансу, яка є винятковою можливістю для українських митців навчатися цього мистецтва у авторитетних закордонних майстрів.
Щороку в Школі навчається понад 50 учнів, які після її завершення мають можливість презентувати свої ідеї в рамках фестивалю. Реєстрація на Школу перфомансу розпочнеться 10 серпня (стежте за новинами на сайті dzyga.com).
Завдяки Дням окреслюється нова генерація українських перфомерів, а Львів перетворився на центр, звідки перфоманс поширюється на мистецькі середовища України. Кураторами фестивалю є Влодко Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа і Вальдемар Татарчук (Польща), а незмінним арт-директором – Ліда Савченко-Дуда (Україна).

Дні мистецтва перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь і шкіл. Захід започаткували у 2008 році. Організаторами фестивалю є Інститут актуального мистецтва та мистецьке об’єднання “Дзиґа”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7131 / 4.35MB / SQL:{query_count}