“Українська пісня” шукає молодих виконавців

Хочете виступити на “Арені Львів” зі Златою Огневич, “Тартаком”, “Антитілами” і “Скрябіним”? Беріть участь у масштабному телепроекті – і здобудете такий шанс

На “Арені Львів” 26 серпня відбудеться фінал масштабного Національного телепроекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Того дня на одній сцені в грандіозному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими зірками Златою Огневич, гуртами “Тартак”, “Антитіла” та “Скрябін” виступлять молоді виконавці – фіналісти проекту. За більш ніж місяць оргкомітет “Української пісні” отримав понад 200 заявок від представників нової генерації української музики. Та це ще не кінець – прийом анкет триває до 1 серпня.  Подати заявку на участь в “Українській пісні – 2017” можуть виконавці та гурти з України та з-за кордону, які співають українською. Відбір музичних композицій відбувається у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика. Перевагу при відборі віддають пісням молодих виконавців, які могли б стати хітами і наповнити український музичний простір якісним контентом.
На початку серпня оргкомітет телепроекту оголосить імена 15 фіналістів. Усі вони 26 серпня матимуть чудову нагоду заспівати свої пісні на “Арені Львів” на гігантській мультимедійній сцені під час грандіозного концерту-марафону поруч із відомими українськими артистами.
Національний телепроект “Українська пісня/Ukrainian Song Project” започаткували торік з метою пошуку, популяризації та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. Зі слів організаторів, головне завдання проекту полягає в створенні музичного простору з новим українським обличчям – обличчям, яке стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення. Гасло телепроекту – “Україна чекає, Україна вимагає української пісні!”.
Квитки на концерт “Українська пісня – 2017” можна придбати за посиланням kasa.in.ua/ukrainska-pisnya-2017. Вартість – від 200 до 500 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8652 / 4.35MB / SQL:{query_count}