Їж, кохай, читай!

У Львові триває фестиваль FESTrepublic Weekend

До 17 липня у Львові триватиме FESTrepublic Weekend. Простір FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) на час фестивалю організували за допомоги 12 контейнерів. У них розміщені і фудкорти, і шоу-руми, і відео-арт. Навіть сцена, де виступають гурти, теж встановлена у контейнері. Усі контейнери розмалюють графіті. Над цим уже працюють 25 художників зі всієї України. Саме на FESTrepublic Weekend відбудеться перший в Україні фестиваль графіті на контейнерах.
У форматі ток-шоу просто неба учасники фестивалю вчора вже встигли поговорити про те, “Яким має бути креативне місто?”, зокрема про креативні простори, які існують чи плануються в місті, середовища, які творять його обличчя, стратегію креативного міста, яка зараз формується для Львова, і про інші урбаністичні ідеї та ініціативи.
Зверніть увагу на те, що в рамках фестивалю функціонує кілька тематичних зон. Зона “Їж” потішить смаколиками від “Човна”, Rock’n’Dogs, Vegano Hooligano, Suncruose, “Шкварки”, “Жареного горіха”, “Боїма”, Barkas Bar, “Залізної шапки”, “Альтернативної кави”, “Правди”, “Реберні”, “Львівських пляцків”, “Копальні кави”, FESTrepublic.club і “П’яної вишні”.
Зона “Кохай” покаже світ галицької еротики: на розсуд глядачів тут представлена фотовиставка Романа Бордуна та відеопроекції Романа Бойка. А виставка від  Kinder Album узагалі є партисипативною і відкритою для всіх гостей фестивалю. Організатори виставки закликають прийди і зліпити “любимий вареник” (мовиться не про їжу, як ви розумієте). Виставка називається партисипативною, бо роботи учасників фестивалю стануть частиною експозиції на даху FESTrepublic.
А ще на вас чекають концерти, тиха вечірка на даху, дитяча зона, гараж проектів від Zavod Republic та багато іншого. Нічна програма розпочинатиметься щодня о 23.00 в індустріальному корпусі колишнього заводу “Галичскло” (10 корпус), де колись був цех скла. Тут сьогодні на вас чекає техно-тусовка “Ніч”.
Останній день фестивалю (неділя, 16 липня) буде сімейним. Програму з читаннями, майстер-класами від письменників та ілюстраторів і забавляннями організує Видавництво Старого Лева. О 12.00 маленьких і дорослих гостей запрошують на майстер-клас “Зубр шукає гніздо” від авторки книжок-картинок Оксани Були. З 13.00 розпочнеться квест-читання “Де ви, кохані леви?” від письменниці Наталі Трохим та художниці Марти Кошулінської. А рівно за годину – читання-забавляння “Колисанки та дрімливі вірші” від письменниці Мар’яни Савки. О 15.00 відвідувачів фестивалю дивуватимуть інтерактивними читаннями “Франко від А до Я” від авторів абетки-енциклопедії Богдана і Наталі Тихолозів. І звичайно ж, гості свята зможуть придбати найяскравіші новинки видавництва для дорослих і малят.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0804 / 4.35MB / SQL:{query_count}