До ювілею – новий альбом

“Піккардійська терція” представляє пісню “Лети…”, яка дасть назву майбутній платівці гурту

Вокальна формація “Піккардійська терція” презентує нову пісню – сингл “Лети…”. Він увійде до однойменного альбому колективу, реліз якого запланований ближче до осені. Адже восени цього року акапельний гурт святкуватиме 25-річчя.
Оптимістична і напрочуд позитивна пісня “Лети…” – це вже третій представлений сингл із майбутнього, п’ятнадцятого за рахунком студійного альбому “Терції”. Навесні цього року вокальна формація вже потішила прихильників пісенними новинками “Дженні” та “Колисонька кленовая”.
Автором музики до пісні “Лети…” став композитор і гітарист Володимир Возняк. “Хотів, щоби пісня давала легку емоцію, щоб відволікала від негативних думок та щоденних проблем, – розповідає він. – Щоб давала надію на краще, бо все краще попереду. Народилася композиція дуже швидко. Пригадую, у мене був гарний настрій, я взяв гітару до рук і одразу заграв “Лети…”. Було таке враження, що знав цю пісню все життя”.
Слова до композиції написала дружина Володимира Вікторія Возняк (цей сімейний тандем створив уже не один хіт).
“Пісня “Лети…” недаремно дасть назву нашому новому альбому. У ній є такі слова: “Знайди свій вільний ритм – і просто лети…”. Ці рядки можна вважати лейтмотивом усієї нашої ювілейної збірки”, – каже художній керівник “Піккардійської терції” Володимир Якимець.
Аранжування до новинки створив соліст гурту Андрій Капраль. У записі взяли участь Володимир Якимець (перкусія) та Ігор Лесько (ударні). Свій новий альбом “піккардійці” записують на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер – Богдан Нестор).
Послухати пісенну прем’єру від “Піккардійської терції” – сингл “Лети…” – можна за посиланням youtube.com/watch?v=MezabroJHSM.
На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня. Концерти “Терція” запланувала як в Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді. А 30 вересня великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу “Україна” в Києві. Квитки на нього можна придбати за посиланням parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/pikkardiiska_tertsiia.html.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.2967 / 4.07MB / SQL:{query_count}