Що ж це за “День усіх білок”?

Люди поділилися враженнями про нову дитячу книжку Ірени Карпи

Наприкінці травня в дитячому арт-видавництві “Чорні вівці” побачила світ нова дитяча книжка української письменниці та фронтвумен гурту Qarpa Ірени Карпи “День усіх білок”. Це розповідь про те, що насправді є цінним у житті, та як важливо вміти боротися за свої права незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Книжка спов­нена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються її герої  – білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити.
Що думають про книжку читачі?
Саша Кольцова, співачка, лідер гурту “Крихітка”: “Актуальна пригодницька та “зелена” історія, яка так і проситься стати сюжетом мультфільму, що має сподобатись і дорослим, і дітям. Пізнавані типажі та навіть деякі персонажі тримають читача пухнастенькими лапками і тягнуть його крізь пригоду на всій швидкості, на яку спроможні карпатські білки”.
Сергій Жадан, письменник, музикант: “З білками, з ними насправді все так само, як і з людьми: хлопчики-білки цікавляться пригодами, дівчатка-білки цікавляться модою, смачні горішки люблять і ті, і ті. У білок все так само – такі ж родинні клопоти, такі ж дитячі пустощі. А ще білки так само, як і люди, готові захищати й підтримувати одна одну, готові захищати свої домівки, готові об’єднуватись заради боротьби з несправедливістю. Ось ви запитаєте, яка у білок може бути боротьба з несправедливістю? А почитайте цю книгу – дізнаєтесь”.
Наталія Душка, вчителька української мови та літератури гімназії №39, м. Кам’янське, отримала нагрудний знак МОН України “Відмінник освіти” та нагороду від президента Л. Кучми, мама телеведучого Олексія Душки: “Разом з героями твору читач, як маленький, так і дорослий (особливо той, який зараз виховує своїх дітей), блукатиме лісовими манівцями в пошуках правди. Крокуючи до власної мрії та особистої свободи, сміливці потрапляють у різні пригоди, борються зі злом, що несе світ людей. Але, як і в будь-якій казці, добро перемагає, бо не можуть не перемогти ті, чиїми предками були козаки, ті, що стояли на Майдані за світле майбутнє народу. Мова твору колоритна й барвиста, іноді авторка просто посміхається, а іноді тонко іронізує. Тому читати твір легко. Видання оздоблене чудовими малюнками, які допомагають читачеві більш точно уявити описані події, побачити героїв-звірів трошки химерними і водночас такими, якими вони є насправді”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3469 / 4.08MB / SQL:{query_count}