10 Дитячий форум: врятуймо Всесвіт від сміття!

Віднині до понеділка у Львові триватиме одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей

Із 1 по 4 червня Палац мистецтв (вул. Коперника, 17) прийматиме 10 Дитячий форум – одну з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей. Метою акції є показати дітям, що читання – це цікаво і що для того, аби стати справжнім творцем у будь-якій галузі (від мистецтва до розвитку нових технологій), необхідно вміти задіяти уяву.
Маленькі гості події зможуть поспілкуватися з улюбленими письменниками, познайомитись зі світом новітніх технологій, робототехніки, програмування, відповідального ставлення до природи і не тільки.
Увесь Дитячий форум відбувається у форматі великої гри-квесту “Космовізія: супергерої та книжкова туманність”. За легендою, одну з галактик заполонило космічне сміття, врятувати Всесвіт можуть діти, які здобудуть дев’ять суперсил. Для цього їм потрібно відвідати дев’ять планет, жителі кожної з яких володіють лиш однією суперсилою. Тільки ті, що здобудуть три, шість або дев’ять суперсил, можуть стати косморейнджерами, космогероями і супергероями та врятувати Всесвіт.
То що ж це за планети і які суперсили на них можна здобути?
Перша – Іван Сила, на якій діти отримують енергійну суперсилу (програма на 130 заходів), друга – Земля світлячків з допитливою суперсилою (102 заходи), а ще є Джури козака Швайки з перевтілювальною суперсилою (60 заходів), Країна Недоладія з мандрівною (80 заходів), Чудове Чудовисько з творчою (115 заходів), Бузиновий цар із природолюбною (100 заходів), Маленький принц із пам’ятливою (64 заходи), Тореадори з Васюківки з винахідливою (310 заходів) і Петрик П’яточкін з кмітливою суперсилами (300 ігрових батлів).

Також у рамках Дитячого форуму вперше діятиме інклюзивний майданчик, в програмі якого 31 захід і дев’ять виставок. Він покликаний навчити дітей розуміння і толерантного ставлення до людей із особливими потребами. Тут можна відвідати майстер-клас із писання шрифтом Брайля, подивитися мультики наосліп та виконувати щоденні завдання із зав’язаними очима. Та, звичайно ж, не забувайте про плато Космомацьоп (36 заходів) для найменших гостей, які ще не можуть вирушити в самостійну подорож.

12 000 відвідувачів (очікувана кількість)  – дітей від 3 до 13 років, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія” з 21 області України, Львова та Києва, а також районів Львівської області.
800 заходів у програмі Дитячого форуму
436  учасників Дитячого форуму, з них:
164 організацій
103 майстри
38 авторів
35 художників
35 науковців
35 видавництв
12 культурних менеджерів
15 керівників культурних та освітніх організацій
15 спортсменів
11 бібліотекарів
11 музеїв
7 бібліотек
6 театрів

Десять причин відвідати Дитячий форум у Львові

1. Відчути себе астронавтом. Центр робототехніки Boteon познайомить юних винахідників із “Космічною природою” разом із прототипом марсохода, а також справжнім чужопланетним гостем – роботом Воллі-Е. Діти подолають земне тяжіння, проведуть космічні дослідження, дізнаються, як побудувати ракету, створити робота, змоделювати будь-яку деталь на 3D-принтері та багато іншого.
2. Змоделювати супергероя, прибульця чи космічну зброю. Веселі та досвідчені інструктори з майстерні “Клей-МО” допоможуть дітям у створенні паперового чи картонного виробу власноруч. Маска прибульця чи супергероя, ракета чи космічна зброя чудово доповнять чужопланетний образ діток на фестивалі.
3. Створити власний комікс. Арт-студія “Шухляда” допоможе дітям придумати власний космічний комікс та відтворити його на папері, користуючись кольоровими маркерами. Учасники також зможуть відвідати майстер-клас ліплення з глини та змоделювати власного косморейнджера.
4. Підкорити 12-метрову скелю. За сприяння туристичного клубу “Манівці” на фестивалі буде встановлена 12-метрова надувна “скеля”. Підйом здійснюється зі страховкою інструкторів. Усі охочі зможуть підкорити цю вершину і спостерігати за форумом згори.
5. Подарувати ведмедикові власноруч зроблену іграшку. Майстер-клас від ведмежого притулку “Домажир” розвине в дітей природолюбну суперсилу, за допомоги якої вони навчаться секретів спілкування з ведмедями. Кожен зможе виготовити іграшку з очерету або їстівний смаколик, які потім будуть перевезені до притулку.
6. Зробити свій перший мультик. Шматок пластиліну, фотоапарат і комп’ютер дозволять дітям зробити перший крок у світ анімації. Всі учасники майстер-класу знайдуть своє прізвище в титрах мультику, а потім зможуть продемонструвати власні досягнення рідним та друзям.
7. Малювати “по-японському” (мистецтво сумі-е). Культурна асоціація “Новий Акрополь” з нагоди Року Японії в Україні проведе майстер-клас японського живопису, який виник ще у XV столітті під впливом принципів дзену. В цьому мистецтві малюнок традиційно відтворюється на рисовому папері за допомоги чорної туші, розчиненої у воді.
8. Стати справжнім лицарем. За допомоги КІР “Лемберг” та Львівського історичного музею хлопці та дівчата приміряють середньовічні лицарські лати. Учасники позмагаються в історичному фехтуванні (за нормами XV – XVI ст.), а також зможуть “влучити в яблучко” в лучному тирі.
9. Стати музикантом-імпровізатором. Імпровізація є обов’язковим елементом мистецтва джазу. Слухачів очікує непередбачуване джаз-шоу, а учні Львівської школи джазу та музики поділяться досвідом та професійними вміннями з усіма охочими.
10. Доторкнутися до природи. Організатори проекту “Зелений ліхтарик” створили лабораторію рослин, в якій діти навчаться визначати вид рослини на дотик. Професійний орнітолог розповість про забарвлення птахів та як пернаті в’ють свої гнізда, а всі охочі матимуть можливість взяти участь у майстер-класі з виготовлення звірятка зі старого одягу або ниток.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7932 / 4.41MB / SQL:{query_count}