Get the party started!

У Львові гучно відкрили найбільший клуб міста – Malevich

фото: Марічка Ільїна (4)
Представники львівської (і не тільки) клубної культури днями мали змогу “затестити” новий нічний клуб – концерну арену Malevich. Гучне відкриття залу, яке тривало два дні, підтвердило всю серйозність амбітних намірів, анонсованих “Пошті” раніше, – стати одним із найбільших клубів Східної Європи. Те, що обидві події були закритими (вхід лише за запрошеннями), не відштовхнуло потенційних гостей закладу – навпаки, ще більше підігріло інтерес до нього. Та чого тут дивуватися? Адже Malevich має ідеальні умови для того, щоб стати найуспішнішим клубом і місцем проведення концертів у Львові: розташований у середмісті (за 280 метрів від Львівської опери) з величезною площею 3100 м2, на якій можна проводити і фестивалі, і корпоративні заходи, і презентації, і навіть спортивні змагання, а ще якісне звукове (найпотужніше з усіх українських клубів) і світлове обладнання, яких, погодьтеся, дуже бракує іншим львівським майданчикам, грамотне й досвідчене керівництво з чималим досвідом організації та проведення успішних вечірок і концертів. 
Як показали два перші заходи, Malevich цілком успішно справляється з поставленою перед ним метою – показати, що в закладі можна не просто відбути концерт, а провести задля власного задоволення час від початку заходу до ранку. Принаймні в перший день роботи клубу ми самі в цьому переконалися. До початку концерту цьогорічних учасників Євробачення-2017 від України – гурту O.Torvald можна було послухати якісні діджеївські сети, в одному з яких електронна музика майстерно поєднувалася із живим звучанням скрипки у виконанні Мар’яна Ломаги (львів’яни знають його, зокрема, і як учасника Cover Band Orchestra Vito). Цей вступ розпалив гостей закладу, тож із початком виступу хедлайнерів вечора – O.Torvald вони чи не з першої ноти пішли у відрив, відтанцювавши буквально до останнього акорду. До слова, з-поміж відвідувачів Malevich цієї ночі було чимало зіркових гостей, представників шоу-бізнесу, громадських діячів. “Затестити” клуб у роботі прийшов і Марко Савицький – архітектор, засновник “Savytskyy Design & Перша архітектурна майстерня”, який працював над проектом приміщення. А Володимир Місяйло привів на відкриття клубу красунь – учасниць конкурсу “Міс Львова”.
З часу гучного відкриття Malevich минуло п’ять днів, та його досі активно обговорюють у медіа, соцмережах та в приватних бесідах. Тож заноситься на те, що арт-директор закладу Юліан Фінюк таки дотримує слова і в новій локації львів’янам та гостям міста пропонуватиме цілком новий рівень щоденного відпочинку. Зокрема, сьогодні тут виступить музичний проект Aroma el Musico DJ Rio and Kiki Musampa, 26 травня “СолоХа” покаже новий формат сучасного українського саунду, в суботу гостей чекають на виступі найскандальнішого та найбрутальнішого DJ країни Vel Johansson, а в останній день тижня клуб святкуватиме Crazy Girls Sunday від DJ Taly Shum feat live violin Danika.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7212 / 4.37MB / SQL:{query_count}