У Львові відзначатимуть Міжнародний день музеїв

У четвер, 18 травня, разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв

Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему: “Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване”. Історія завжди суперечлива і саме музей, як інституція, що працює задля розвитку суспільства, може і має брати активну участь у суспільних процесах, говорячи про замовчуване та створюючи безпечний відкритий простір для дискусії та рефлексії. Понад 25 музеїв міста Львова з 18 травня по 31 травня підготували для відвідувачів особливу програму: спеціалізовані тематичні екскурсії, мистецькі вечори, лекції, майстер-класи, огляди виставок та експозицій. Вікова категорія необмежена, пропонується програма для дорослих, дітей та молоді. 
Протягом 18-31 травня є можливість відвідати окремі музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів. Активним відвідувачам музеїв надаватимуться подарунки. Умови конкурсу: відвідай музей в рамках проекту, зроби селфі з музею та опублікуй на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова. 
Що більше музеїв – більше шансів на перемогу. В продовж тривалості проекту будуть визначати переможців, які отримають подарунки від партнерів. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, на театральні вистави, у розважальні центри, концерти та майстер-класи. Організатори проекту у Львові: управління туризму, управління культури та відділ промоції Львівської міської ради спільно із музеями Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7572 / 4.34MB / SQL:{query_count}