“Політ фантазії”: екзотичні тварини на арені!

Львівський цирк запрошує дітей і дорослих відвідати останню в цьому сезоні програму

фото: photo-lviv.in.ua
До 5 червня у Львівському цирку демонструватимуть шосту, заключну в цьому сезоні програму “Політ фантазії”. І якщо попередня – “Форсаж талантів” була розрахована радше на підлітків і дорослих, то ця буквально створена для маленьких глядачів! Шоу наповнене надзвичайними номерами, головними героями яких є переважно екзотичні тварини: ведмеді, поні, собаки алабаї, дикобрази, єноти, макаки лапундери, бабуїни та інші.

“Циганська сюїта” у виконанні дресированих ведмедів зачарує неповторністю – її для глядачів поставили артисти Юрій та Олена Тонкопої. Окрім цього номера, вони представлять і оригінальну дресуру змішаної групи тварин. А от вишукані поні, які танцюють романтичний вальс, вийдуть на циркову арену разом із Андрієм Спектором. До слова, цей артист покаже номер доволі рідкісного жанру – філігранну гру з хлистами на коні.
Так, до програми “Політ фантазії” залучили дуже багато тварин. Та й ті із вас, що захоплюються акробатами, матимуть на що подивитися. Тут і неперевершені акробати Дениса Овчаренка на китайській щоглі, і екстремальні еквілібристи на літаючих першах Віктора Ярова. Спритністю дивує майстерна гра молодих артистів з діаболо Девіда Цитко та жонглювання світлодіодними м’ячиками Володимира Ващенка. Просто фантастичні  польоти під куполом цирку виконають безстрашні гімнасти (“Повітряний політ ім. Коваленка”) під керівництвом Михайла Севрюкова! А особливої, жіночої грації шоу додають номери “Повітряна гімнастка в кільці” Юлії Стеценко і “Гімнастка на корд-де-парелі” Ольги Петрик. І звичайно ж, жодна циркова вистава не відбувається без клоуна – в цій програмі дітей і дорослих веселитиме Володимир Ващенко.

Після однієї з вистав “Пошта” поспілкувалася з глядачами шоу. Пані Олена завітала до цирку цього дня з двома дітками-дошкільнятами і з радістю поділилася враженнями з нашими читачами: “Ми вже бачили не одну циркову виставу, але остання нам сподобалася найбільше. Особливо діти були у захваті від тварин. “Мамо, а в кареті їдуть мавпочки! Вони ще й на кониках вміють кататися! А як вони цього навчилися?”  – захоплено, не відводячи очей від арени, коментує її син. “А вовчикові не страшно стрибати через вогняне кільце?”  – перепитує донька.  Не менше захоплення викликали в них поні з неймовірними гривами. “Коники вміють не тільки бігати, а ще й танцювати, – не стримували захоплення діти. – А ведмедик кому порадує квіти? А він любить рибу? А до нього можна підійти? Він такий гарний!”. Граційні акробати, спритний та веселий клоун, неймовірні звірята – що ще потрібно дітям для гарного настрою та позитивних емоцій?.
Тож не змарнуйте нагоди побачити на власні очі програму “Політ фантазії”, яку показуватимуть у Львівському державному цирку (вул. Городоцька, 83) щосуботи о 16.00 і щонеділі о 12.00 та о 16.00 до 5 червня! Квитки можна придбати в касі цирку або на сайті kasa-lvivcirk.com. Їх вартість залишається незмінною – від 50 до 200 гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7631 / 4.37MB / SQL:{query_count}