Від біблійних історій до українських казок

За тиждень у Львові відбудеться XII Міжнародний фестиваль особливого театру “Шлях”

З 18 по 20 травня у Львові триватиме XII Міжнародний фестиваль особливих театрів “Шлях”. У ньому візьме участь 11 особливих театральних колективів з України, Польщі та Литви (близько 150 акторів). У рамках фестивалю режисерів театрів навчатимуть сценічного руху та театрального мистецтва на спеціальних майстер-класах 20 травня, а всі охочі фотографи зможуть спробувати свої сили у фотоконкурсі “Театр в об’єктиві”.
Вистави, представлені на “Шляху”, цього року мають різну тематику: біблійні історії, китайські та циганські стародавні легенди, українські та світові казки. Глядачам запропонують різні театральні стилі:  розважальні, музичні, пластичні і комедійні вистави. Цьогорічний фестиваль відбудеться на двох локаціях – Обласний академічний театр ляльок та Палац культури ім. Г. Хоткевича. Вперше на фестиваль завітає пластичний театр Impulsas з Литви та Zwierciadlo з Польщі, а також театри з Червонограда, Полтави та Луцька. Прийти на фестиваль може кожен: вхід у всі дні вільний, натомість на майстер-класи потрібно записатися заздалегідь.
Фестиваль “Шлях” був започаткований у 2001 році і є частиною міжнародної співдружності мистецьких заходів для людей із особливими потребами. Подібні фестивалі відбуваються в Польщі, Білорусі, Росії, а театральні колективи, де акторами є неповносправні особи, вже давно активно працюють у Німеччині, Литві, Латвії та перелічених країнах. Цього року фестиваль проходить за підтримки Управління культури Львівської міської ради, департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Фонду святого Володимира та програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом і Національним фондом підтримки демократії.
У рамках фестивалю проходить фотоконкурс та однойменна виставка “Театр в об’єктиві”, засновані організацією “Непротоптана стежина” в 2009 році у Львові. В 2010-ому конкурс вже став міжнародним і стартував у Любліні, а згодом і в Бресті. Усіх зацікавлених фотографів просимо зголошуватись та реєструватись у координатора події Машталєра Ігора teatrvobjektyvi@gmail.com. Переможці фотоконкурсу матимуть можливість відвідати дружні театральні фестивалі у Бресті та Любліні, а їхні роботи ввійдуть до міжнародної фотовиставки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9017 / 4.36MB / SQL:{query_count}