Роман у щоденниках про дорослішання

Презентація книжки Анастасії Левкової “Старшокласниця. Першокурсниця”

Книгарня “Є” та Видавництво Старого Лева запрошують підлітків, студентів, їхніх батьків, а також усіх, чиє дорослішання припало на початок 2000-их років, на презентацію роману Анастасії Левкової “Старшокласниця. Першокурсниця”. Захід відбудеться у Києві в книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3) у четвер, 11 травня, о 18.30. Модератор – Настя Євдокимова.
Анастасію Левкову знають переважно як арт-директора мережі книгарень “Є”, журналістку, яка пише про книжки та про міста, веде проект “Приватна урбаністика” на сайті “Тиждень.ua”. Але протягом усіх років професійної діяльності Анастасія Левкова задумує та пише власні книжки. У надрах її комп’ютера – недописані повісті, романи та есеї, однак цього року у Видавництві Старого Лева нарешті виходить завершений роман, точніше роман у щоденниках “Старшокласниця. Першокурсниця”.
“Книжка була написана протягом 2015 року, – розповідає Анастасія Левкова. – Рік вона “відстоювалась”, її читали “контрольні” читачі, і їхні відгуки було враховано, коли я неодноразово правила рукопис. Тепер нарешті книжка вийшла. Оповідачка – дівчина 14-18 років, школярка в маленькому українському містечку, а потім студентка київського вишу – веде щоденник про своє повсякдення, в якому розгортається любовна історія, а також рік у рік глибшає розуміння себе самої, близьких людей і світу довкола. В результаті постає роман про дорослішання, і тому книжка нерівна: спершу може видаватися кострубатою, але потім оповідь тече плавніше, охоплює більше тем. Я писала “Старшокласницю. Першокурсницю” для підлітків, бо вважала, що маю чим із ними поділитися, але з відгуків “контрольних” читачів бачу, що вона може зачепити і моїх ровесників – усіх тих, чиє дорослішання припало на початок 2000-их років, адже саме про цей період тут ідеться”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1732 / 4.35MB / SQL:{query_count}