Арт-проект “Колекція”

У Львівському палаці мистецтв демонструють твори сучасного мистецтва з приватної збірки Петра Багрія та Михайла Кучірки

Днями  у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття арт-проекту “Колекція” з приватної збірки Петра Багрія та Михайла Кучірки – відомих українських колекціонерів, меценатів, засновників мистецького фонду “Артанія”, діяльність якого спрямована на розвиток музейної справи та популяризацію вітчизняного мистецтва в Україні та за кордоном.
Загалом ця мистецька збірка налічує понад тисячі експонатів. У Львові показано художні твори 44 сучасних українських митців з різних регіонів України: Києва, Одеси, Львова, Тернополя, Харкова та інших міст.
Мета проекту – ознайомити львів’ян з творчістю кращих вітчизняних художників, імена яких уже ввійшли в історію українського мистецтва, а більшість із них репрезентують сьогодні Україну в світі. Важливим завданням проекту є й заохочувати бізнесову еліту до підтримки сучасного українського мистецтва.
Серед авторів, представлених на виставці: Б. Буряк, О. Гнилицький, М. Демцю, О. Дубовик, А. Криволап, Л. Медвідь, А. Мельник, О. Ройтбурд, А. Савадов, В. Сидоренко, М. Туровський, М. Шимчук та багато інших.
Виставку експонуватимуть у двох найбільших залах Львівського палацу мистецтв до 24 травня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8011 / 4.34MB / SQL:{query_count}