“Піккардійська терція” готується до 25-річчя

Вокальна формація представила перший сингл із нового альбому

Днями “Піккардійська терція” представила перший сингл із нового альбому “Лети...”, який побачить світ ближче до осені – до 25-річчя вокальної формації. Пісня “Дженні” – ще одна композиція в репертуарі гурту, створена на слова відомого шотландського поета Роберта Бернса (переклад Миколи Лукаша). На музику вірш поета-класика поклав соліст формації Ярослав Нудик, і зробив це майже два десятиліття тому. “Це був період мого захоплення Робертом Бернсом, – розповідає “піккардієць”. – Тоді ж я написав музику і до Бернсових “Нехай...” та “Моя любов”, які давно знайшли свій шлях до слухача. А от  “Дженні” довго лежала на нашій музичній полиці – аж допоки Андрій Капраль не взявся за її аранжування. Зараз ця пісня уже перевірена на десятках концертів, і от нарешті записана на студії”.
“Пісня “Дженні” – це своєрідна засторога для людей, які дуже люблять пхати носа в чиїсь справи, особливо у справи амурні, – додає Ярослав Нудик. – Моя порада: кохайтеся, чорнобриві, якщо ваші почуття щирі, не зважаючи на те, що думають і кажуть інші”.
Свій новий альбом “Піккардійська терція” записує на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер Богдан Нестор). Це буде п’ятнадцятий за ліком студійний альбом чоловічого секстету. Реліз ювілейного компакт-диска “Лети…” “піккардійці” готують до свого 25-річчя.
На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати з вересня: заплановані концерти “Терції” як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США і Канаді. А 30 вересня великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу “Україна” у Києві.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0019 / 4.35MB / SQL:{query_count}