Музика єднає

В рамках XV “Флюгерів Львова” відбудеться проект MusicLife

З 30 квітня по 2 травня в рамках XV “Флюгерів Львова” триватиме польсько-угорсько-кримськотатарсько-український MusicLife. Він покликаний творити нові змісти, вивчати ідентичності через музику етнічних груп на спільних майстер-класах, резиденціях і дискусіях. Music life організовують громадські організації “Кримський дім у Львові” в партнерстві з “УМСА Львів”, мистецьким об’єднанням “Дзиґа” та “Крим SOS” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
У рамках проекту працюватимуть мистецькі резиденції музикантів з Ірландії, Польщі, Закарпаття, Чернівців, Криму з метою створення спільного мистецького продукту, який включатиме етнічне забарвлення кожного з регіонів. 
В “УМСА Львів” (вул. Наливайка, 12) триватимуть майстер-класи зі специфіки музики етнічних меншин для досвідчених митців та музикантів-початківців. Їх проводитимуть: 30 квітня з 15.00 до 16.30 Наталія Рибка-Пархоменко на тему “Географія України. Ідентифікація співом”; 1 травня з 11.00 до 13.00 Усеїн Бекіров на тему “Кримськотатарська музика”; 2 травня з 14.00 по 15.30 Рост Татомир на тему “Музика етносів Карпат”.
Окрім цього, відбудуться інтерактивні дискусії з музикантами та глядачами, гостями фестивалю. 30 квітня з 17.00 по 18.30 на тему “Музиканти у постконфліктних суспільствах: досвід інших суспільств” спілкуватимуться: консул з питань культури Генерального консульства Республіки Польща у Львові Рафал Коцот, CEO “УМСА Львів” і політолог Олександра Сорокопуд, громадська діячка з Донецька (ГО “Країна мрій”) Анна Самойленко. Наступного дня, 1 травня, з 14.30 по 15.30 в “Дзизі” тему “Дублін: примирення музикою у креативному місті” обговорюватимуть Наталка Рибка-Пархоменко, Кейт Елліс, Олеся Здоровецька, Нік Роз, Анастасія Вінокурова і Володимир Бєглов (модератор). А дискусія “Якою є сучасна музична ідентичність українців та кримських татар?” розгорнеться 2 травня  з 16.00 по 17.30 в “УМСА Львів” між співзасновником “Кримського дому у Львові” Халілом Халіловим, представником громадської організації “Крим SOS” і учасником гурту “Хочу ще” Юрієм Шивалою, співачкою, телеведучою і представницею лемківської спільноти Софією Фединою та модераторами Алімом Алієвим і Володимиром Бєгловим.
Результати співпраці спільного музикування (“колаборації”) публіці представлять на завершенні  фестивалю “Флюгери Львова” 1 травня та у спільному джем-сейшні 2 травня в “Дзизі”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8979 / 4.36MB / SQL:{query_count}