All that Jazz

Сьогодні у “Дзизі” відбудеться відкриття фотопроекту Ростислава Павлика, присвяченого 15-річчю „Флюгерів Львова”

У четвер, 20 квітня, о 19.00 в арт-кав’ярні “Квартира 35” (вул. Вірменська, 35, 2-ий поверх “Дзиґи”) відбудеться відкриття фотопроекту львівського фотографа Ростислава Павлика під назвою “All that Jazz” присвяченого 15-річчю фестивалю “Флюгери Львова”.
На “Флюгерах Львова” виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар’єру, стали зірками. За п’ятнадцять років на фестивалі виступили 283 гурти, через “Флюгери” пройшло понад 100 тисяч відвідувачів, дерева у дворику виросли на 80 см, а радості та знятих із неба зірок не злічити.
Цього року фестиваль проходитиме з 29 квітня по 1 травня в дворику Львівської ратуші. На п’ятнадцятих “Флюгерах” гратимуть: оркестр Радості і Щастя Familia Perkalaba, world-music гурт з Ірландії Yurodny, буковинський гуцул-хоп “Гуцул Каліпсо”, Ірена Карпа із рок-гуртом QARPA, український кантрі-блюз Lemko Bluegrass Band, тернопільський електронний проект Tik TU, ґранж-бенд з Угорщини Flop, подільський фундаментал “Пропала Грамота”, Bria Blessing та ShockolaD+PL у супроводі камерного оркестру, новий львівський етно-проект Torban, драйвовий ф’южн-фолк із Кривого Рогу “Роялькіт”, польський експресивний квартет Siostry і Lotry та чуттєва і запальна GrozovSka Band.
На традиційному “Прокиданні” виступить Саша Кольцова зі своїм проектом “Крихітка”. Під її ніжні та проникливі пісні Львів прокинеться у неділю, 30 квітня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7499 / 4.34MB / SQL:{query_count}