“Кожен хоче, щоб ця біда не торкнулася близьких”

Гурт “Рокаш” та фіналістка “Голосу країни” презентували антиалкогольний кліп

Закарпатський гурт “Рокаш” та фіналістка телепроекту “Голос країни” Ангеліна Моняк презентували драматичний кліп на пісню “Чом та чом”, головним героєм якого став п’яниця-безхатько. Відео відображає трагедію людини, життя якої зруйнував алкоголь.
“Проблема алкоголізму в нашому суспільстві є дуже болючою, – каже лідер гурту “Рокаш” Віктор Янцо. – Кожен хоче, щоб ця біда не торкнулася його близьких. Дотепер у нашій культурі пиятику зображали переважно жартівливо, хоча насправді це дуже страшно. Нашим кліпом ми хочемо застерегти передовсім молодь від цієї згубної звички”.
Пісня “Чом та чом” відрізняється від інших із репертуару гурту “Рокаш”. Це уперше команда співпрацювала з Володимиром Ульяновим як саунд-продюсером (до того він виступав у гурті тільки як ударник). А щодо тексту, то вона є другою співпрацею “рокашів” зі знаним поетом Павлом Чучкою (перша спільна річ – “Я люблю гнуй”). Цікаво, що сам Павло Павлович виконав у новому кліпі епізодичну роль письменника.
“Ми вдячні співачці Ангеліні Моняк та її менеджменту за те, що вони радо відгукнулися на нашу пропозицію взяти участь у такому експериментальному і доволі неформатному проекті, – зауважує директор гурту “Рокаш”  Ірина Янцо. – Голос Ангеліни та її присутність у кліпі додали йому піднесених молитовних барв. Посеред суцільної безвиході такий чистий голос – як промінь надії і турботи про кожну душу”.
Цікавим є виконавець головної ролі у кліпі “Чом та чом” – Іван Сарканич. П’ять років тому він уже брав участь в зйомках відео гурту “Рокаш” на пісню “Палиночка”. На знімальному майданчику він отримав “виробничу травму” під час биття пляшок у кульмінації ролика. На щастя, травма виявилася нескладною. До речі, за старі пляшки для відеокліпу команда дякує батькові Віктора Янца, який 20 років після весілля Вік­торового брата зберігав їх у своєму підвалі і дуже зрадів, коли врешті з’явилася нагода позбутися цієї “колекції”.
Відеографом кліпу, як і багатьох попередніх відео гурту “Рокаш”, став відомий режисер Андрій Олаг. Однією з найживописніших локацій для зйомок стала заплава річки Латориця поблизу Мукачівського замку, де повінь щороку ламає рослинність, залишаючи після себе гнітючий для ока пейзаж… Крім того, кліп знімали і на околицях Мукачевого, зокрема біля церкви в селі Синяк та поблизу села Зняцеве.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9751 / 4.36MB / SQL:{query_count}