“Форсаж талантів”: шоу, яке вражає!

До 9 квітня у Львівському цирку демонструватимуть унікальну програму від учасників телепроектів “Х-Фактор” і “Україна має талант”

Олег Огородник (4)
Часто ми, дорослі, йдемо у цирк лише як супроводжуючі особи наших синів чи доньок, племінників чи похресників. І хоча впродовж вистави разом із малечею дивуємося вправності гімнастів, захоплюємося дресированими тваринами, регочемо з жартів клоунів, та купуємо квитки на дійство найперше заради дітей, їх вражень та емоцій.
Спішимо потішити львів’ян – до 9 квітня у Львівському державному цирку демонструватимуть нову програму “Форсаж талантів”, яка беззаперечно викличе захоплення саме в старшої аудиторії та підлітків. На вас чекає справжнє байкерське шоу в супроводі учасника телепроекту “Х-Фактор” – рок-зірки Родіона Титова, який отримав від суддів чотири “так”. Цей чоловік неодмінно здивує вас не раз! Бо за брутальною зовнішністю і байкерським образом ховається романтик та лірик із надзвичайним голосом. В цьому ви зможете особисто переконатися ще в першому відділенні програми “Форсаж талантів”, а саме під час номеру лауреатки фестивалю “Молодий цирк України” – повітряної гімнастки Аліни Мірошниченко. Поки дівчина з легкістю та усмішкою виконує дивовижні па під куполом цирку, Родіон Титов співає пісню “Я люблю тільки тебе” з репертуару Олександра Пономарьова.
Та не подумайте часом, що все шоу обмежиться одним, хоч і таким талановитим байкером! Номер, від якого просто перехоплює дух, вам продемонструє тріо мотоциклістів з Бразилії. Хлопці одночасно виконують карколомні трюки на межі людських можливостей у… невеликій кулі! Та українські циркачі не відстають від бразильців: акробатичний номер на мотоциклах “Ікарійські гри” від півфіналістів конкурсу “Україна має талант” під керівництвом Володимира Кускова тримає увагу глядача від першої до останньої секунди. Свою майстерність покажуть фіналісти телепроекту “Україна має талант”, чемпіони світу з велотриалу.
Чудеса на арені творитиме еквілібрист Ернест Пальчиков. Він артист цирку “Дю Солей”, срібний призер фестивалю циркового мистецтва De Demain в Парижі, призер фестивалю в Монте-Карло, учасник всесвітніх талант-шоу Німеччини і Франції. А лауреат фестивалю “Магічні кільця” – фокусник-ілюзіоніст Олександр Гапич перенесе вас у казку, демонструючи кращі фокуси світу – телепортацію людини, збільшення предметів і ще багато чого!
Варто зауважити, що номерів за участі тварин в програмі “Форсаж талантів” лише три. Зате яких! Тут вам і пухнасті киці – улюб­ленці публіки, і спритні лисиці та посухи, яких годі втримати, і хіт програми – дресировані кавказькі вів­чарки під керівництвом артистки Державної циркової компанії України Любові Тимохіної.
Ну і, звичайно, циркова програма не була б такою цілісною та веселою без представника найдавнішого виду циркового мистецтва. Найдобріший клоун  Петро Чорненький вміє усе, навіть малювати портрети. Артист виступає на циркових манежах України і світу вже 22 роки! Петрик – як його називають артисти програми, не лише смішить дітей, але й вчить. До прикладу, під час програми “Форсаж талантів” він разом із Родіоном Титовим розповідає дітям про правила дорожнього руху!
Тож не змарнуйте нагоди побачити нову феєричну програму “Форсаж талантів”, яку демонструватимуть у Львівському державному цирку (вул. Городоцька, 83) щосуботи о 16.00 і щонеділі о 12.00 та о 16.00 до 9 квітня! Квитки можна придбати в касі цирку або на сайті kasa-lvivcirk.com. Їх вартість залишається незмінною – від 50 до 200 гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9295 / 4.38MB / SQL:{query_count}