Мандри космосом і минулим

До 11 березня у Львівському палаці мистецтв триватиме проект Atmasfera 360 – цифровий планетарій і сферичний кінотеатр

Ще тиждень у Львівському палаці мистецтв діятиме нова фантастична локація – цифровий планетарій і сферичний кінотеатр. Проект Atmasfera 360 запрошує гостей до ультрасучасного цифрового планетарію на 30 комфортних місць. Завдяки унікальній цифровій проекційній системі досягається чудова якість і реалістичність зображення – 3D без окулярів! Сферичне кіно – це новий вимір: захопливі спецефекти і повне відчуття присутності. У прокаті – сферичні анімаційні фільми, розроблені провідною українською та міжнародними студіями. Кожен із них є порталом у світ, недосяжний для простої людини. В одному ви подорожуєте Сонячною системою, в другому спостерігаєте за космічними катастрофами, які загрожують Землі. 
Як маленькі, так і дорослі глядачі одержать масу не відомих раніше відчуттів, подорожуючи незвіданими просторами Всесвіту, відвідуючи планету динозаврів і здійснюючи стрибок зі стратосфери. 
У будні сеанси відбуваються щогодини з 15.00 до 22.00, у вихідні – з 11.00 до 22.00. Вартість квитків на один сеанс – 50 грн. Квитки можна замовити на сайті Gastroli або в касах Палацу мистецтв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4396 / 3.95MB / SQL:{query_count}