Кращі пісні за 10 років

Гурт “Мері” дасть концерт у Львові

У п’ятницю, 10 березня, о 19.00 група “Мері” представить у львівському клубі Picasso концертну програму “Кращі пісні за 10 років”.
Не так давно Віктор Вин­ник зі своєю командою презентували четвертий за ліком альбом “Я з України”. Опісля він оголосив, що розпочата робота над п’ятою, ювілейною збіркою колективу. А незадовго до цього, у лютому, відбулася прем’єра першого синглу з нової платівки – пісні “Чому болиш?..”.
“Життя триває, час не чекає… Але іноді хочеться зупинитися, озирнутися на прожиті роки, згадати моменти, які ще вчора були сьогоденням, а нині вже історія, – каже Віктор Винник. – Тому ми вирішили зіграти концерт, до якого ввійдуть найкращі моменти за останніх десять років, протягом яких ми й випустили свої чотири альбоми. А найкращі моменти для музиканта – це пісні, які запам’яталися”.
Відтак концерт 10 березня у Picasso гурт “Мері” так і назвав – “Кращі пісні за 10 років”. Цього вечора прозвучать старі й нові композиції групи, різні за настроєм і тематикою, але однаково щирі та правдиві.
Ціна квитків на концерт – від 100 до 500 грн. Їх можна придбати онлайн на сайті gastroli.ua або в касах Gastroli по місту.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4270 / 3.95MB / SQL:{query_count}