Павло Табаков заспівав гімн Любові

У новій пісні “Любов жива” співак розповів, як ледь не втратив кохання всього свого життя

Днями Павло Табаков представив на розсуд слухачів пісню “Любов жива”.  До прем’єри у медіапросторі ця композиція близько року разом зі співаком жила активним концертним життям. Її чули у десятках міст України, а кілька днів тому – і в США, звідки переможець телепроекту “Голос країни” щойно повернувся з невеликого туру під назвою “Любов жива”, який охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс… 
На писання музики до пісенної прем’єри “Любов жива” Павла Табакова надихнула його власна романтично-драматична історія. “Десять років тому я міг зробити найбільшу помилку – знехтувати кохання всього свого життя. Я міг пройти повз… Але знайшов у собі сили повернутися і сказати “пробач”, – каже співак. – Пригадую, як у ті непрості дні, дні сумнівів та вагань, мене охопила всеосяжна сила Любові, яка й допомогла прийняти єдино правильне рішення. Так я не втратив кохану – і наша історія закінчилася хепі-ендом: тепер ця жінка – моя дружина, у нас двоє чудових дітей!” 
Балада “Любов жива” – про те, як вберегти найсокровенніше почуття – Любов. Про непростий шлях від захоплення та пристрасті до справжньої Любові, до справжнього прийняття в своєму серці іншої людини такою, якою вона є.      
“Я часто думаю, скільки безглуздих непорозумінь затьмарює справжнє кохання, – розповідає Павло Табаков. – Добре, що нам із коханою вистачило мудрості подивитися на наші стосунки під іншим кутом зору і стати справді щасливими. Дуже хочу, щоби всі історії кохання завершувалися щасливим фіналом”. 
Найближчим часом концертну програму Павла Табакова “Любов жива” можна буде почути у Львові (14 лютого), Трускавці (20 лютого), Надвірній (26 лютого), Коломиї (28 лютого), Івано-Франківську (1 березня), а згодом і в інших містах України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9372 / 4.35MB / SQL:{query_count}