“Настане мирний час”

Військовий льотчик і українська співачка зі США презентують першу в 2017 році прем’єру від проекту #ПісніВійни

фото: Маркіян Лисейко (2)
Днями відбулася презентація пісні “Настане мирний час” – сьомого синглу, записаного в рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, який триває в Україні. Автором слів пісні є військовий льотчик, ветеран АТО Сергій Тітаренко, а музику створила українська співачка Аничка (Аничка Чеберенчик), яка останні десять років живе у США. Вони ж і виконали цю пісню в дуеті, запис якого здійснили на студії Jenny Records у Львові.  
Сергій Тітаренко з перших днів брав участь у антитерористичній операції. Коли розпочалися бойові дії на сході України, військовий льотчик проходив службу в 16-ій бригаді армійської авіації Збройних сил України. Його вертоліт Мі-24 був збитий під Слов’янськом ракетою зі сторони бойовиків у червні 2014-го. Палаючий борт упав з висоти ста метрів… Сергій Тітаренко і його побратим дивом вижили, але отримали дуже важкі травми. Боєць пережив складні операції на хребті в Україні та Німеччині, потім пройшов реабілітацію у США. 
“Пісня “Настане мирний час” – це своєрідне нагадування усім тим, що забувають про те, що в Україні триває війна, – каже автор слів і виконавець пісні Сергій Тітаренко. – І не просто нагадування, а прохання не здаватися, не опускати рук і робити все можливе задля нашої перемоги, яка неодмінно настане, адже, як співаємо із Аничкою, “бо з нами Бог, бо з нами Україна”.

Аничка – не тільки співачка, а й волонтер. За останні три роки активно гастролювала містами США із благодійними концертами на підтримку поранених бійців АТО. Мала за океаном десятки виступів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 100 тисяч доларів! Благодійні концерти співачка дає у Штатах і в ці дні. До речі, одним із бійців, яким вона допомогла, був Сергій Тітаренко. 
“Коли передавала гроші на реабілітацію Сергія, і подумати не могла, що через якийсь час ми з ним заспіваємо дуетом, – розповідає Аничка. – Аж тут – проект #ПісніВійни, завдяки якому здійснилася одна з мрій Сергія – його вірш став піснею”.
Восени 2017-го світ побачить альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15 сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та записаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими виконавцями. Раніше у рамках проекту вже вийшли дуети воїнів-авторів із вокальною формацією “Піккардійська терція”, лідером гурту “Антитіла” Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм “Фомою” Фоменком із групи “Мандри”, співачками Оксаною Мухою та Іриною Долею. Попереду  записи пісень у співпраці з лідером гурту Kozak System Іваном Леньо, Віктором Винником із групи “Мері” та співаком Тарасом Гавриком.                 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7355 / 4.36MB / SQL:{query_count}