Заколядуємо з Оксаною Мухою!

За тиждень у Львівській філармонії відбудуться два “Різдвяні Unplugged” співачки

У неділю, 22 січня, о 16.00 та о 19.30 на сцені Львівської філармонії співачка Оксана Муха розповість свою різдвяну історію. І зробить це колядками, щедрівками та піснями а капела в новій святковій концертній програмі “Різдвяний Unplugged”. Цьогорічні різдвяні концерти Оксани Мухи – це прем’єра. Жодну із композицій цієї програми співачка не виконувала раніше! Цікаво, що цю програму вона готувала рівно рік  – із 22 січня 2016-го.
“Готуємо для наших гостей надзвичайну програму! Вона моя, відчута, пропущена крізь себе з першої до останньої ноти. Слова, емоції… Кожна коляда в цьому концерті для мене на вагу золота! – каже Оксана Муха. – За ідеї, бачення і звук маємо подякувати Дмитрові Кацалу! А пісні в  незвичному виконанні запропоную я. “Різдвяний Unplugged” буде гармонійним і сповнений позитивом, адже ми обирали тільки ті пісні, які відчули душею, які до нас відгукнулись!”
Обидва концерти триватимуть до двох годин. У програмі – як відомі колядки, які вам представлять у цікавій та цілком незвичній формі, так і незнані композиції, що направду здивують слухачів. З-поміж них є кілька дуже давніх, зокрема “Ніхто не знає, як спрежде було”. А ще в одній із коляд, які слухачам запропонують цього вечора, аж 19(!) куплетів.
“Ми задумали цей вечір як різдвяну містерію. Це звучання буде особливим. Колядки обрамлені дуже атмосферною музикою, ритмами та візуалізацією. Залишається оригінальна мелодія, зміст, текст, а її форма, аранжування – це акустична подорож не лише країнами, а й планетами... Це тиха коляда для меломанів і людей із чутливим серцем, – пояснює Оксана Муха. – У час Різдва люди стають добрішими та радіснішими. Уявити це свято без колядки я не можу. Скільки себе пам’ятаю, завжди колядувала на Різдво: чи з батьками, чи з друзями. І найкраще з того – це скарб, яким поділюся з людьми 22 січня!” 
Ціна квитків на “Різдвяний Unplugged” Оксани Мухи – від 100 до 200 гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.4986 / 4.07MB / SQL:{query_count}