Полоненим побратимам

Воїни, співаки та священик продекламували вірш на підтримку українців, яких досі тримають в полоні

Вірш “Полоненим Побратимам” на підтримку українських бранців на Донбасі написав кіборг Станіслав Паплінський, який і сам пробув у полоні бойовиків 197 днів. Саме він і став основою однойменного соціального ролика, який записали на центральній площі Львова. Слова твору продекламували сам автор, Станіслав Паплінський, його побратим, також визволений із полону воїн Орест Петришин, отець Юстин, співачки Оксана Муха та Софія Федина, учасники вокальної формації “Піккардійська Терція” Ярослав Нудик та Андрій Капраль, а також українські бійці, учасники соціально-мистецького проекту #ПісніВійни: Олександр Рожко, Зиновій Медюх, Богдан Ковальчин і Максим Перев`язко.

Задля привернення уваги світової громадськості до проблеми українських бранців, яких утримують у “ДНР” та “ЛНР” бойовики і російські окупанти, соціальний ролик “Полоненим Побратимам” буде поширено серед української діаспори у різних країнах світу. 
У ролику звучить пісня із проекту #ПісніВійни “Молитва на Різдво” (Зиновій Медюх, Оксана Муха та “Піккардійська Терція”). Кілька днів тому у Львові відбулася соціальна акція “Назвемо поіменно всіх, хто у неволі”, на яку приїхали матері та рідні українських полонених із різних міст України. Власне, під час цієї акції уперше було продекламовано вірш воїна Станіслава Паплінського “Полоненим Побратимам”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7778 / 4.35MB / SQL:{query_count}