“Перший театр”: новий стиль і формат

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва змінив назву

Вчора у Львівській міськраді відбулася незвичайна прес-конференція. Чому незвичайна? Бо не так часто у нашому місті театри змінюють стиль, а тим паче назву. Всі ми з дитинства пам’ятаємо вистави, які дивилися в Театрі юного глядача, а тепер вже наші діти, і ми разом із ними, ходимо на нові постановки до Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва. 
Та за цей час і сам театр, і актори, які працюють там, і вистави кардинально змінилися, і зміни ці тривають. Саме цим і можна пояснити пошук його нової назви та стилю, які презентували учора містянам.
“Ще з 90-их років наш театр має назву – Перший український театр для дітей та юнацтва. З 2011-го йому присвоїли статус академічного, але люди й далі називають нас ТЮГом. Ми довго думали, яку назву обрати, було дуже багато варіантів. Та врешті-решт зупинилися на тому, що не змінюємо майже нічого – лише робимо скорочення назви: Перший театр. Коротко та пізнавано, – пояснює художній керівник театру Юрій Мисак. – Позиціонуємо себе як театр для дітей, для юнацтва і для дорослих. І забираючи з назви “для дітей та юнацтва”, не обмежуємо можливостей для розвитку, а навпаки – створюємо нові, для розширення”.
Історія театру багата й насичена. Уже кілька років тут грають вистави для всіх вікових категорій – дітей, юнацтва та дорослих. Існує навіть три репертуари: денний, проміжний і вечірній. Проте деякі люди й досі сприймають тепер уже “Перший театр” суто дитячим, інколи приводячи молодше покоління на вистави вечірнього репертуару, аудиторія яких – вже зрілі, дорослі глядачі. 
Окрім зміни назви, “Перший” змінив стиль. На прес-конференції журналістам представили новий логотип і фірмовий стиль, який точно пасуватиме до того, чим живе і яким є театр сьогодні. А заодно розповіли про чергову прем’єру – “Веселі піратські історії” режисера Євгена Чистоклетова. Це вистава для дітей, у якій поєднується доб­рий гумор, гра з аудиторією та надзвичайно захопливий сюжет. Історія однієї піратської команди на тлі романтичних морських пригод, яка розкаже, що таке щирість, відданість та справжня дружба.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6697 / 4.06MB / SQL:{query_count}