Дивіться і захоплюйтесь!

Прем’єрою програми “Африканські пристрасті” розпочався новий сезон у Львівському державному цирку

фото: Львівський державний цирк
Осінь, немов вибачаючись за холод і дощ, приходить з подарунками. Вона приносить не тільки налиті сонцем плоди, а й зустрічі з друзями та нові враження. За традицією, з початком осені відкриває новий сезон і Львівський державний цирк – добрий приятель усіх дітей і багатьох дорослих.  А вражень у цирку завжди вдосталь! А гарячі “Африканські пристрасті”, саме так називається нова програма, всеукраїнська прем’єра якої відбулася минулої неділі під куполом львівського цирку, перенесли глядачів у спекотну саванну. І це стало так доречно у ці перші холодні вересневі дні. 
Щирі усмішки африканських хлопців-акробатів з гурту “Кенія бойс”, лауреатів міжнародного фестивалю артистів цирку в Монте-Карло, зігрівали серця, а їх вправність та злагоджені дії на манежі не залишили нікого байдужими.
Вже не вперше тішать львівську малечу своїми витівками в кафе “Веселі мавпочки” (дресирувальниця Олена Широкова, володарка призу “Кришталеве шапіто” у французькому місті Массі), але завжди з великим успіхом. Також дуже сподобався усім дотепний номер Рустама Юлдашева “Повітряний гімнаст з фокстерєром”.

Африканську тему продовжує атракціон “Царі африканської савани” під керівництвом провідних українських дресирувальників Вероніки та Олексія Пінко. Леви – це завжди захват, гармонія сили, краси та грації, а водночас демонстрація справді королівської погорди до всіх і всього, і показова покірність тільки підкреслює це.
Зачарував усіх і романтичний номер повітряних гімнастів на ременях з амортизаторами Олександра та Ірини Селезньових, володарів “Бронзового клоуна” на міжнародному фестивалі артистів цирку в Голландії. Тут все, як у житті: почуття, взаємна довіра і підтримка, неймовірні можливості, які відкриває вміння покластися на іншого.

Кожен у програмі знайде щось особливе для себе. Краса, грація, вправність – це про оригінальну гру з обручами артистки Олександри Савіної. Натомість виступ гімнаста на ланцюгах Олександра Селезньова – це сила і сміливість. А от веселе акробатичне тріо на батуті “Трамп бразерс” – це поєднання гумору та вправності, скоординованості дій. 
І всю виставу на манежі клоунеса “Оксана Нескладна” – артистка з Білорусі Ксенія Зубова. Особливо сподобався і дітворі, і дорослим номер про Білосніжку. Особливий штрих програми – заключна дискотека на арені з артистами.
Як сподівається комерційний директор Львівського державного цирку Роман Здреник, ця програма створена у співпраці з продюсером Дмитром Зельцером, з цікавою африканською темою, з левами, мавпочками, незвичними номерами стане окрасою сезону. 
“Найбільше моє побажання на цей сезон – стабільність і спокій y країні, – каже Роман Здреник. – Не прагну якихось великих особливих злетів, принаймні втриматися на тому рівні, де ми є. Хоч як це в нинішніх умовах непросто, ми доклали усіх зусиль, аби зберегти ціни на квитки в межах від 50 до 200 грн, щоб наш глядач міг ходити в цирк. Навіть бабусі, щоб мали змогу прийти з онуками на наші вистави, адже цирк – це завжди повернення в дитинство, це щось світле і радісне. А ми зробимо все, щоб трішки розрадити та розвеселити в нашому непростому житті. А щодо програм,  то вже маємо домовленості майже на весь сезон і зробимо все від нас залежне, щоб вони були різноманітні, цікаві, щоб справді тішили і дітей, і дорослих. Бо Львівський цирк єдиний не тільки в області, а в усій Західній Україні. І мусимо тримати планку дуже високо. Наш глядач не дозволить опускати її”.
Зі слів комерційного директора цирку, особливих новацій в роботі цирку цього року не передбачається, а от найбільшою приємністю і для глядачів, і для працівників та артистів є відновлена площа перед цирком. “І хоч роботи ще не завершені, але вже дуже багато зроблено і це видно з першого погляду. Тож хочу висловити велику вдячність депутатському корпусу та адміністрації району і міста, усім, хто долучився до окультурення та створення нової площі і нової паркової зони”, – зазначив Роман Здреник. 
Побачити програму “Африканські пристрасті” у Львівському цирку можна до 16 жовтня у суботу та неділю. Квитки можна придбати завчасу також через інтернет.
Тож веселого і захопливого усім нового циркового сезону!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7726 / 4.38MB / SQL:{query_count}