Свято дружби і взаємоповаги

З 2 по 4 вересня українсько-польський “Фестиваль партнерства” святкуватиме у Львові свій перший ювілей

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові спільно з Львівською облдержадміністра­цією, Львів­ською облрадою та Міською радою Львова організовує одну з найбільших українсько-польських подій цього року – V “Фестиваль партнерства”.
“За час, відколи виник цей фестиваль, Україна пережила багато трагічних і  сповнених надії подій, почала перероджуватись і здобула можливість європейського розвитку, – кажуть його організатори. – В ці тяжкі роки українці відчували підтримку польського народу, яку важко переоцінити. Маємо надію, що наш фестиваль буде ще одним прикладом дружби та взаємоповаги між двома народами, які живуть поряд”.
До міста Лева прибудуть офіційні делегації від польських воєводств та міст-побратимів Львова. Разом із львівськими колегами польські представники місцевої влади, політичні, громадські та культурні діячі ділитимуться досвідом на “Форумі партнерства”. Виклади й дискусії стосуватимуться механізмів участі громади в житті міста, промоції регіонів, формування громадського простору, децентралізації та інших важливих питань.
У самому серці Львова – внутрішньому дворику ратуші виступатимуть українські та польські музичні колективи, а 2 і 3 вересня – шалено популярний варшавський бард Pablopavo i Ludziki,  патріархи українського джазу Dzyga Jazz Quintet, познанський експериментальний рок Hoszpital, лірично-екстравагантні “ГИЧ Оркестра”, люблінські інді-рокери Mohipisian, львівські блюзмени J&B BAND та польські гурти Zagan і SERENCZA.
Також на площі Ринок свої туристичні перлини й освітні програми на промоційних стендах презентують партнери Львова – польські міста та воєводства. Вперше у фестивалі візьмуть участь аеропорт у Радомі, який нещодавно відкрив рейс зі Львова до Польщі, а також аеропорт у Жешуві та Львові, які представлять нові можливості для львів’ян – відвідини країн Європи та світу.
Вхід на всі акції фестивалю вільний!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4214 / 3.97MB / SQL:{query_count}