Час читати!

Форум видавців оголосив конкурс для читачів літнього віку “Моя книжкова полиця”

Громадська організація “Форум видавців” запрошує читачів літнього віку до участі у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться в рамках благодійної акції “Третій вік: задоволення від читання”. 
Благодійну акцію “Третій вік: задоволення від читання” проводять з 2012 року в межах Національного книжкового “Форуму видавців у Львові”. Організатор – ГО “Форум видавців”. Ця акція для пенсіонерів спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, його соціалізацію і залучення до культурних активностей та спілкування, а також на популяризацію позитивного ставлення до старості й толерантності до літніх людей у суспільстві. Щороку заходи акції безкош­товно відвідує понад 10 тисяч осіб пенсійного віку, які мають можливість придбати книжки за знижками від видавництв-партнерів на книжковому ярмарку, зустрітись із улюбленими авторами та інтелектуалами, а також відвідати інші заходи спеціальної програми. 
Учасникам конкурсу необхідно написати історію про особливу для них книгу чи свою домашню бібліотеку. Обсяг тексту – до 3600 знаків. 
Вимоги до учасників: вік – за 55 років і можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 16 по 18 вересня 2016 року.
Текст необхідно надіслати до 19 серпня на електронну адресу 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити “Конкурс “Моя книжкова полиця”) або листом на поштову адресу: 79005, м. Львів, вул. Шота Руставелі, 7, оф. 218, Форум видавців. Обов’язково потрібно вказати: ім’я, прізвище, номер телефону, вік і свою поштову адресу.
Журі конкурсу обере трьох переможців, які отримають запрошення на 23 Національний книжковий “Форум видавців у Львові”. Оголошення переможців відбудеться 16 вересня 2016 року під час гала-концерту за участі відомих українських виконавців. Переможці конкурсу отримають подарунки (комплекти книжок) на книжковому ярмарку в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Інформацію про переможців конкурсу оприлюднять на сайті bookforum.ua та в партнерських ЗМІ. Проїзд і проживання переможців конкурсу забезпечать організатори.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5404 / 4.06MB / SQL:{query_count}