Від Полтави до Маріуполя

Восени “Піккардійська терція” вирушить у тур містами сходу та півдня України

Вокальна формація “Піккардійська терція” готується до нового концертного туру містами сходу та півдня України з програмою “Лети…”. У період з 16 жовтня до 1 листопада відомий акапельний колектив виступить у Полтаві, Сумах, Кременчуку, Кропивницькому (колишній Кіровоград), Олександрії, Кривому Розі, Нікополі, Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ), Дніпрі, Запоріжжі, Мелітополі, Херсоні, Миколаєві, Бердянську, Сєвєродонецьку, Краматорську і Маріуполі. Організатор гастролей – компанія “Квартал-Концерт”. 
Це будуть уже четверті гастролі “Терції” містами сходу та півдня України за останні два роки. Втім цього разу “піккардійці” завітають із концертами у найбільшу кількість міст ще й із рекордним гастрольним графіком: 17 міст, 17 концертів – за 17 днів!  ”Веземо багато нових пісень, – розповідає художній керівник “Піккардійської терції” Володимир Якимець. – Це буде абсолютно нова програма “Лети…”, яку ще мало де чули і яку тільки зараз починаємо презентувати на концертах. Саме ця програма невдовзі стане основою нового альбому, який вийде напередодні 25-річчя “Терції”.  
Поважний ювілей – 25 років – “Піккардійська терція” відзначатиме восени 2017 року. До круглої дати знаменитий чоловічий секстет готує своїм прихильникам не один пісенний сюрприз.  
“Піккардійська терція” – унікальний колектив для української музичної культури. За 24 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював славу “музичної легенди України”, а його учасники стали визнаними “метрами акапельного співу”. Від 1992-го, року свого заснування, “Терція” випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А зараз “піккардійці” (склад формації: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом. 
У репертуарі “Піккардійської терції” – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-ому вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка.
“Піккардійська терція” багато гастролює – як Україною, так і країнами світу. Тільки за 2015-ий рік львівський акапельний чоловічий гурт встиг утретє за рік (2014-2015 рр.) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато концертував Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся “піккардійців” звучало у 2015-ому і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії. На 2016-ий також заплановані гастролі “Терцїї” поза межами України: у США, Великій Британії, Польщі…

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4104 / 4.08MB / SQL:{query_count}