Померла Наташа Річардсон

Відома британська актриса Наташа Річардсон, яка отримала травму голови під час катання на лижах на канадському гір­ському курорті, померла у нью-йоркській лікарні 18 березня. Про це ЗМІ повідомив представник родини актриси.

chanel.jpgВідома британська актриса Наташа Річардсон, яка отримала травму голови під час катання на лижах на канадському гір­ському курорті, померла у нью-йоркській лікарні 18 березня. Про це ЗМІ повідомив представник родини актриси.

45-річна Річардсон, донька відомої актриси Ванесси Редгрейв та режисера Тоні Річардсона, дружина актора Лаяма Нісона, отримала травму у понеділок 16 березня. Вона впала під час спуску на лижах на трасі для новачків. Перед спуском актриса не одягнула захисний шолом.

Проте після травми вона почувалася добре і лише згодом почала жалітися на головний біль. Її було доправлено до монреальської лікарні "Святого серця". З Монреаля приватним літаком Річардсон перевезли до Нью-Йорка у лікарню "Ленокс-Гіллс", проте врятувати актрису лікарям не вдалося. Від шлюбу Річардсон з Нісоном залишилося двоє дітей.

Річардсон відома за такими фільмами, як "Готика", "Місяць на селі ", "Нелл", "Пастка для батьків", "Пані покоївка" тощо. У 1998 році вона отримала престижну театральну нагороду "Тоні" за роль Саллі Боулз у мюзиклі "Кабаре".

АР

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3652 / 3.96MB / SQL:{query_count}