“Мій Тато – мій Герой”

Так називається фотопроект львів’янки Лілії Возняк про красу та міцність стосунків між татом і дитиною

фото: Лілія Возняк (9)
Розкрити красу стосунків між батьком і дитиною через фото спромоглася молода львівська фотограф Лілія Возняк, роботи якої ввійшли до експозиції фотовиставки “Мій Тато – мій Герой”. Зі її слів, тати часто думають, що діти очікують від них якихось героїчних подвигів, великих звершень. А насправді дитина потребує найперше батьківської уваги! 
“В теперішній непростий для України час, почувши слово “герой”, в нас неодмінно виникають певні асоціації. Якось я запитала свого шестирічного сина: “Що для тебе означає тато-герой?” І знаєте, що він відповів? “Це коли мене тато любить і витрачає свій час, щоб зі мною побавитися”, – розповідає “Пошті” Лілія Возняк. – Отож,  фотопроект “Мій Тато – мій Герой” якраз і має на меті розкрити красу та міцність стосунків між татом і дитиною”.
В проекті взяли участь 16 родин із Руху християнських сімей (РХС), які виявили бажання показати свої стосунки з дітьми. 
“Це історії татусів, що виявляють любов до своїх дітей, вміють пожартувати і не бояться при цьому бути смішними в очах дитини. Це про татусів, які показують хороший приклад, які є лідерами і авторитетами для своїх дітей, адже дуже важливо, щоб діти жили в щасливих сім’ях, мали живе спілкування і взаємну підтримку”, – веде далі фотограф.
Фотовиставку можна було відвідати на кількох локаціях – у Шевченківському гаю під час фестивалю “Святкуймо Воскресіння разом”, на “Форумі сімей” у Львівській семінарії Святого Духа та на “Родинному флешмобі” в Парку культури. А з вересня всі ці фото будуть виставлені в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35-а).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2674 / 4.09MB / SQL:{query_count}