Яка вона – жінка у великому місті?

Арт-кав’ярня “Квартира 35” і “Видавництво Старого Лева” запрошують на зустріч-дискусію Urban feminine

У п’ятницю, 17 червня, о 18.00 в арт-кав’ярні “Квартира 35” відбудеться зустріч-дискусія Urban feminine за участі письменниць Мар’яни Савки,  Жанни Слоньовської та Оксани Луцишиної. Мова піде про роль жінки у великому місті: як вистояти серед тиску політичних реалій, суспільних норм та хижацьких законів мегаполіса? 
Тема “жінки та міста” однаково близька усім трьом учасницям дискусії. Адже і в “Домі з вітражем” Жанни Слоньовської, і в “Любовному житті” Оксани Луцишиної місто постає якщо не головним героєм, то основним каталізатором, що впливає на життя мешканців. “Дім з вітражем” – книга, у якій місто є головним героєм. Це місто, з якого верства за верствою знімають Історію, чи радше історії – ті, які до цього було прийнято тримати в окремих шухлядках з міцними замками, – зауважує Жанна. – З іншого ж боку – це книга про чотирьох жінок... Жінок, які так сильно ненавидять одна одну, що всі довкола називають почуття, яке їх поєднує, любов’ю”. 
І якщо у книзі Слоньовської жінки знаходилися нехай в екстремальних умовах, проте на своїй території , то в “Любовному житті” Оксани Луцишиної маленька жінка опиняється в незнайомому місті. “Це роман про жінку, яка шукає дім у чужому місті, в якому вона не вкорінена, – розповідає Оксана. – Пошук дому – завжди драматична тема у сучасному світі, де переміщення з різних причин – заробітчанство, війни, та і просто пошук можливостей – стало ледве не знаком доби. Як навчитися впускати у себе чуже місто, аби воно не зруйнувало тебе, і навчитися любити його і його людей – про це я намагалася написати у цій книзі”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.3598 / 4.06MB / SQL:{query_count}