Живописна “Мить” Лілії Студницької

Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує ознайомитись із творчістю молодої української художниці

Днями в галереї Львівської національної академії мистецтв відбулось відкриття виставки живопису молодої української художниці Лілі Студницької. Вона закінчила цей виш у 2011 році і вже встигла здобути визнання в Україні та за кордоном. Експозиція складається з нової серії живописних пейзажів, створених у 2016 році. Її можна оглянути до 15 червня за адресою вул. Кубійовича, 35-б (подвір’я лабораторного корпусу). Галерея ЛНАМ працює із понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00.
Роботи Лілі Студницької вражають перш за все енергетикою. Вони сповнені життєвої сили, свободи, молодості, яскравих і позитивних емоцій. Відчутне несамовите захоплення природою та довколишнім світом. Ці твори промовисті й виразні, відображають фантастичну динаміку природних явищ. 
“Художня манера мисткині легка та невимушена. В її роботах присутні надзвичайно цікаві композиційні й тональні експерименти. Художниця не боїться поєднувати активні яскраві кольори, що створює особливі візуальні ефекти, надає композиціям ефектності та сучасності, – каже куратор виставки Анна Єфимова. – Їй властиве особливе відчуття кольору, що займає провідну роль у її творчості. Лілія Студницька сміливо та впевнено оперує яскравими відтінками, будує композиції на різких контрастних співвідношеннях, що значною мірою визначає її авторську манеру”.
В її живописі на перший план виходять динаміка, ритм, рух. Композиції вирізняються фантастичною експресією, якої художниця досягає найперше завдяки колористиці. Картини Лілі Студницької надзвичайно динамічні та промовисті, випромінюють потужний енергетичний заряд. 
Ритмічні композиції, виразні лінії та акценти, активна гра кольорів на полотні засвідчують непересічний творчий потенціал художниці, яка поступово займає своє місце на міжнародному мистецькому ринку. З огляду на сучасні мистецькі та дизайнерські тенденції роботи Лілі є актуальними та цілком адекватними часу, можуть максимально ефектно наповнювати світські інтер’єри, житлові чи експозиційні простори та становлять інтерес для галеристів, арт-менеджерів, кураторів, критиків і поціновувачів сучасного мистецтва в цілому.

Ліля Студницька народилася 19 травня 1988 року в Миколаєві на Львівщині. В 2009-ому закінчила Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша (відділ художньої вишивки), а в 2011-ому –  Львівську національну академію мистецтв (магістр, спеціальність – дизайн, кваліфікація – дизайнер-модельєр костюма, дослідник, викладач). Учасниця численних виставок, аукціонів, пленерів як в Україні, так і за кордоном. Дві персональні виставки мисткині відбулись у арт-галереї “Зелена канапа” – “Емоції у подарунок” (2012 р.) і “Очима маленького чуда” (2013 р.). Крім того, її роботи, які ввійшли до експозиції Ukraine Exists, цього року демонстрували в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, Українсько-американському культурному центрі в Нью-Джерсі, Українському національному музеї в Чикаго та St.Vladimir Institute у Торонто.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7332 / 4.09MB / SQL:{query_count}