Подяка бійців концертом на Сихові

У Львові цієї неділі, 29 травня, на Сихові військові з передової разом із волонтерами “Народної Самооборони” співатимуть пісень для львів’ян

Так бійці дякують за підтримку. Окрім концерту, вони розповідатимуть свої історії з війни, ділитимуться пережитим та показуватимуть фотографії зі сходу. Захід “Герої дякують” розпочнеться о 16.00 біля кінопалацу ім. Довженка. Захід організовують “Союз ветеранів десанту” разом із “Народною Самообороною” Львівщини.
“Ми маємо почути історію з війни кожного бійця. Так, ми знатиме­мо ціну нашого мирного неба. На таких заходах ми чуємо, ми відчуваємо,  яка насправді війна на сході України. Мало слів, аби висловити подяку кожному бійцеві, кожному волонтеру. Маємо щоденними справами показувати свою любов та підтримку українським захисникам. Слава Героям!”, – зазначає керівник “Народної Самооборони” Львівщини Валерій Веремчук.  
Організатори зазначають, що всі гості концерту зможуть посмакувати кулішем.
У Львові відбудеться серія концертів “Герої дякують”. Захід організують у кожному житловому масиві. Дійство уже було у Шевченківському районі та у центрі Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9627 / 4.06MB / SQL:{query_count}