Тримаємо кулаки за Джамалу!

Сьогодні о 22.00 розпочнеться пряма трансляція другого півфіналу Євробачення-2016, на якому під номером 15 виступить представниця України з піснею “1944”

Вже сьогодні, 12 травня з 22.00 на телеканалі UА:Перший можна буде наживо подивитися другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016. Саме цього вечора на ньому виступить представниця України – кримськотатарська співачка Джамала з авторською піснею “1944”. За місце у фіналі виконавиця боротиметься під номером 15 із 18-ма іншими конкурсантами з Латвії, Білорусі, Ірландії, Сербії, Ізраїлю, Польщі, Литви, Австралії, Македонії, Швейцарії, Албанії, Болгарії, Данії, Грузії, Румунії, Словенії, Норвегії і Бельгії. “У мене дуже емоційна, надемоційна пісня. Вона вирізняється музикою і змістом серед тих, які ми тут почули, – пояснила в ексклюзивному інтерв’ю “Крим.Реалії” співачка. – Євробачення покаже: якщо цей конкурс – просто шоу, то переможе “людина ікс”, а якщо це, дійсно, конкурс пісні – переможе “1944”.
До фіналу Євробачення 2016, який відбудеться 14 травня, виходять по 10 виконавців з кожного півфіналу. Одразу до фіналу проходять співаки п’яти країн-засновників конкурсу - Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії та Франції, а також країна-господарка Швеція. Уже відомо, що боротись за перемогу на Євробачення-2016 будуть переможці першого півфіналу, який пройшов у Стокгольмі 10 травня в шведському Стокгольмі відбувся перший півфінал міжнародного музичного конкурсу Євробачення-2016. До фіналу конкурсу пройшли Семра Рагімлі із піснею Miracle (Азербайджан), Сергій Лазарєв із You are the only one (Росія), Дауе Боб і Slow down (Нідерланди), Freddie із Pioneer (Угорщина), Ніна Кральїч із Lighthouse (Хорватія), Зоє Штрауб із Loin d’ici (Австрія), Івета Мукучян із Love wave (Вірменія), Габріела Гунчікова із I stand (Чехія), Minus One із Alter ego (Кіпр) та Іра Лоско із Walk on water (Мальта).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6850 / 4.08MB / SQL:{query_count}