Не лише забавка, але й мистецтво

Вчора у Львові відкрили VIII етнофестиваль “Ляльковий світ”

фото: Євген Кравс (2)
У п’ятницю, 25 березня, у Львівському палаці мистецтв відбулось урочисте відкриття VIII етнофестивалю “Ляльковий світ”. На відкритті виставки зі спеціальною етнопрограмою виступив фолк-рок гурт  “Йорий Клоц”. 
Народні майстри, професійні митці з різних куточків України демонструють львів’янам і гостям міста свої творіння – давню українську мотанку, текстильні і солом’яні мотанки, сучасні ляльки в авторських інтерпретаціях. “Фестиваль авторської ляльки проводиться в Україні навесні вже шостий рік поспіль, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА Христина Береговська. – Під час цього заходу люди мають змогу познайомитися з різномаїттям технік і категорій виконання авторської ляльки, культурою лялькової творчості, а також налагодити контакти між митцями, які спеціалізуються на виготовленні українських мотанок”.
Фестиваль “Ляльковий світ” започаткований у 2009 році і став першим в Україні масштабним комплексним заходом з експонування феномену авторської ляльки. У 2011-ому в рамках фестивалю виокремлено проекти: “Етнолялька”, що презентує автентичні українські ляльки і їх авторські інтерпретації, та Lady&Teddy, що спеціалізується на колекційних авторських ляльках і ведмедях Тедді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5925 / 4.06MB / SQL:{query_count}