Яка вона – українська мода?

Мистецтвознавець Зоя Звиняцьківська прочитає у Львові лекцію про історію нашої моди

В неділю, 27 березня, о 14.00 у просторі IHUB Lviv (вул. Замкнена, 9) і в понеділок, 28 березня, о 19.00 у Палаці мистецтв відбудуться лекції Зої Звиняцьківської “Сто років моди в Україні: від Української революції до доби Незалежності”. Попередня реєстрація обов’язкова.
Зоя Звиняцьківська – історик моди, fashion-критик, журналіст, культуролог, за фахом – мистецтвознавець. Стояла біля витоків української модної індустрії та інституту fashion-критики. Засновник Ukrainian Fashion Museum, перший fashion-редактор ТОП-10. Лектор “Культурного проекту” і Kiev Fashion Institute. Створила авторські курси “Історія моди ХХ століття”, “Українська мода доби Незалежності”, “Модний авангард”. Автор розділу про сучасну моду України в енциклопедії World dress and fashion (Berg Publishers, Oxford, UK).
Мода – як призма, як ще одна промовиста знакова система, крізь яку прослідковуються зміни соціально-культурного характеру. Історія моди в Україні – це літопис безперервного пульсуючого конфлікту і водночас симбіозу імперських, патріотичних та суто локальних трендів. Конфлікту, який триває досі, але вже на тлі глобального мислення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4221 / 4.07MB / SQL:{query_count}